Special Days Image
Sayfa 37/62 İlkİlk ... 27353637383947 ... SonSon
Arama sonucu : 492 madde; 289 - 296 arası.

Konu: Tek A$K FENERBAHÇE

Fenerbahçe Beko : 2019-20 sezonunun geride kalan bölümünde Fenerbahçe Beko formasını giyen ve bu süreçte takımımıza önemli katkıları bulunan Vladimir Stimac ile Kulübümüz arasındaki sözleşme sona ermiştir. Başarılı oyuncumuz, kariyerine farklı bir takımda devam edecektir.

Stimac’a katkılarından dolayı teşekkür eder, sporcumuza kariyerinin bundan sonraki döneminde başarılar dileriz.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

EuroLeague yönetimi, Fenerbahçe'nin Valencia'ya mağlup olduğu maçta 8 saniye kala kaz***** belirleyen Loyd'un basketinde verilen savunma faulü kararının yanlış olduğunu ve hücum faul verilmesi gereken pozisyonda hakemlerin yanlış karar verdiğini açıkladı.

Euroleague yönetimi en son Panathinaikos maçında da son saniyede de colo’nun 3 sayılık atisina faul verilmemesinin de hatalı olduğunu açıklamıştı .. Üst üst çok kritik yenilgiye sebep olan hata ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Tebrikler Fenerbahçem!

Rizespor 1 Fenerbahçe 2

Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy: "Sosyal medyada atılan tweetlere bakılırsa, ligin ikinci yarısı onlar için zor olacağı kesin. Hazıra alışanlar, kurulu düzeni olanlar hakikaten zor günler yaşayacak. Biz adalet istiyoruz!"

Süper Lig'de 'Şampiyonluk' oranları güncellendi;

Fenerbahçe: 2.80
    Galatasaray: 7.50
    Beşiktaş: 4.50
    Sivasspor 4.50
    Trabzonspor: 7.50
    Başakşehir 7.50

Yargıtay 5. Ceza Dairesi, İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nin futbolda şike davasına dair kararlarını usulden bozdu. Aziz Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu sanıklar İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nde yeniden yargılanacak

Yargıtay'ın bu kararı, Aziz Yıldırım'a verilen beraat kararını etkilemeyecek. (NTV)

Sayfa 37/62 İlkİlk ... 27353637383947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •