Sayfa 41/62 İlkİlk ... 31394041424351 ... SonSon
Arama sonucu : 492 madde; 321 - 328 arası.

Konu: Tek A$K FENERBAHÇE

Fenerbahçemiz , 4 Mayıs Pazartesi günü Can Bartu Tesisleri'nde antrenmanlara başlanacağını açıkladı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    FB.C.Bursa
    Gönderi
    838
    Hadi hayirlisi bakalim, alinan tedbirler yeterlidir sanirim.

Fenerbahçe, kulüp çalışanlarından birinde koronavirüs tespit edildiğini, bir diğer kulüp çalışanının da durumunun şüpheli olduğunu açıkladı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Fenerbahçe, kulüp çalışanlarından birinde koronavirüs tespit edildiğini, bir diğer kulüp çalışanının da durumunun şüpheli olduğunu açıkladı
    Evet bende okudum. Kotu ama mlsf beklenen gelismeler. Bugunku antremanda iptal olmus

12 hazirana kadar daha cok seyler olur

Türkiye Voleybol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre AXA Sigorta Efeler Ligi’nde normal sezonu 8 puan farkla lider tamamlayan Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımımız, Covid-19 virüsü dolayısıyla ara verilen ligin tescil edilmesiyle 2019-2020 sezonunu lider tamamladı.

Fenerbahçe, tüm futbolcu, teknik ekip ve kulüp çalışanlarına yapılan yeni koronavirüs testleri sonucunda bir kulüp çalışanında daha virüsün tespit edildiğini açıkladı.

Ali Koç: Türkiye Ligi iptal edildi. 24 Mayıs'ta Euroleague'le ilgili kararlar alınacak. Önümüzdeki günlerde tekrar oturup bıraktığımız yerde istişare edeceğiz. Kalmak isterse dediğim gibi burası onun evidir.

Ali Koç: Obradovic, Fenerbahçe'de kalmak istediği sürece burası onun evidir.

Basketbol’da Euroleague sezonu iptal edildi

Sayfa 41/62 İlkİlk ... 31394041424351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •