Sayfa 57/62 İlkİlk ... 7475556575859 ... SonSon
Arama sonucu : 492 madde; 449 - 456 arası.

Konu: Tek A$K FENERBAHÇE

Ali Palabiyik Konyaspor Beşiktaş ziraat turkiye kupası kaçına verilmiş .. Yazıklar olsun ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Eski tribün liderlerinden efsane Adnan lakaplı Adnan abi hayatını kaybetti , çok üzüldüm yıllarını tribüne veren gerçek bir Fenerbahçeli ve çok iyi birisiydi .. Allah rahmet eylesin

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Takım içerisinde ciddi sorunlar var anlaşılan umarım kazanırız ama akşam işimiz zor.. Caner sakat değil ama kadroya alınmamış bunun üzerine dün Caner hesabından paylaşım yapıyor bugün İrfan can Kahveci Caner’le birlikte çekilen resmini İnstagram hesabından paylaşıyor yanı anlaşılan içeride sorunlar var .. Hocanın işi zor ..

Ters totem ...

At, avrat , Yunan Pelkas ..

Maç Sonucu | ASVEL 86-90 Fenerbahçe Beko

Önemli bir galibiyet daha .. çift maç haftasını 2 deplasman galibiyetiyle kapatıyoruz

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Eski tribün liderlerinden efsane Adnan lakaplı Adnan abi hayatını kaybetti , çok üzüldüm yıllarını tribüne veren gerçek bir Fenerbahçeli ve çok iyi birisiydi .. Allah rahmet eylesin

ALLAH rahmet eylesin...

Sayfa 57/62 İlkİlk ... 7475556575859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •