Sayfa 61/62 İlkİlk ... 115159606162 SonSon
Arama sonucu : 492 madde; 481 - 488 arası.

Konu: Tek A$K FENERBAHÇE

Fenerbahçe : Kulübümüzün; 3 Temmuz Kumpası sebebiyle uğramış olduğu her tür zararın tazmini için; o dönem verdiği kararlarla bu zararın oluşmasına sebebiyet veren Türkiye Futbol Federasyonu'na karşı bu sürecin ilk adımı olarak fazlaya dair haklarımız saklı tutularak yaklaşık 250 Milyon Türk Lirası karşılığı tutarında tazminat davasını açtığımızı tüm kamuoyuna bildiririz.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Fenerbahçe Kızılyıldız Euroleague maci ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

Hoca çok kötü bir 11 ile maça çıktı ilk yarı bitmeden 3 değişiklik yaptı , sakatlıklarla birlikte oyuncusu degistirme hakkımız kalmadı maci 10 kişi tamamladık .

Altay’ın ve Valencia’nın sakatlıkları ciddi görünüyor , Altay hastaneye kaldırılmış .. Kötü oynadık hoca ciddi hatalar yaptı , perreira kaçıncı hafta oldu hala kadroyu oturtamadı .. Bu yılda şampiyonluk gidiyor hızlı kararlar alınmalı ..

5. Bu sistemle bu takim sampiyon olamaz. Su an dunyada bu sistemle oynayan kac takim var. Futbolu bu kadar zorlastirmanin nedenini anlamiyorum. Ben olsam hocayi göndermiştim. Turkiyenin en iyi diyebilecek 2 stoperi sende en iyi orta sahasi sende denebilir bir iki devre arasi transfer ile 4-2-3-1 4-1-4-1 4-5-1 4-4-2 ne istiyorsan oynat arkadaş. 3-5-2 3-4-3 ne ya Barcelona misin? ne orta saha kaliyor ne kanatlar onde karsilayabiliyor, gömülü kaliyor defans.

Altay Bayindir ameliyat olacak ..

7. nazim-kim -szalai- novak
    gustavo-sosa
    irfan. mesut. pelkas
    valencia
    su takımın cozemeyecegi sorun yok. orta saha ve ileride istedigin degisikligi yap kadron geniş oyuncular yetenekli.

Berke umarim Altay'dan daha iyi gorev yapar ve gunah keçisi olmaz.

gustavo olmayınca orta saha hızlı oynadıgını hoca anlamıstır herhalde
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

Sayfa 61/62 İlkİlk ... 115159606162 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •