Sayfa 24/62 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon
Arama sonucu : 492 madde; 185 - 192 arası.

Konu: Tek A$K FENERBAHÇE

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Fenerbahçe Beko, geçtiğimiz yıl Bayern Münih forması giyen Derrick Willliams'ı kadrosuna kattı. Sarı-lacivertli kulüp, ABD'li oyuncu ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Ali Koç: Yeni sezon planlamamızın çoğunu tamamladık, 2-3 transferimiz kaldı, burada yeni transferlerimizi görüyorsunuz, hepsine hayırlı olsun diyorum.

19.07 Dünya Fenerbahçeliler Günümüz kutlu olsun!

Euroleague 2019-2020 sezonu fikstür cekimi yapıldı .

3 Ekim’de başlayacak sezonun ilk haftasında Fenerbahçe Beko , Real Madrid deplasmanına gidecek. 2. Haftada yine deplasmanda Kızılyıldız ile karşılaşacak . 8. Hafta CSKA ile deplasmanda , 13. Hafta evimizde Anadolu Efes ile karşılaşacağız

Transferi gündemde olan Elif Elmas Fenerbahçe’nin Avusturya kampına alınmadı ..

"Kulübümüz, futbolcumuz Eljif Elmas’ın transferi konusunda İtalya’nın Napoli ekibi ile anlaşma sağlamıştır. Oyuncumuz İtalya'ya giderek, prosedürleri tamamladıktan sonra yeni kulübüne imza atacaktır.

Kap : Kap : Profesyonel Futbolcumuz Eljif Elmas'ın İtalyan Kulübü SSC Napoli'ye, oyuncunun tarafımızla olan sözleşmesinin 16.000.000 EUR bedelle feshi karşılığında transferi konusunda taraflarca anlaşma sağlanmıştır. FIFA talimatları gereği doğacak olan dayanışma katkı bedelleri her iki kulüp tarafından eşit oranda paylaşılacaktır.
    Transfer bedeline ilaveten, Futbolcunun performansına ve SSC Napoli kulübünün sportif sonuçlarına bağlı olarak SSC Napoli, Kulübümüze aşamalı olarak azami 1.500.000 EUR bonus bedeli ödeyecektir.
    Ayrıca, SSC Napoli tarafından Futbolcunun ileride diğer bir kulübe transferi halinde SSC Napoli tarafından elde edilecek transfer bedeline bağlı olarak Kulübümüzün azami 1.500.000 EUR bonus elde etme imkanı bulunmaktadır.

Sayfa 24/62 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •