Sayfa 25/62 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon
Arama sonucu : 492 madde; 193 - 200 arası.

Konu: Tek A$K FENERBAHÇE

Hasan Ali Kaldırım minimum 6 hafta sahalardan uzak kalacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Fenerbahçe : Kulübümüz, Deniz Türüç’ün transferi için Kayserispor Kulübü ile anlaşma sağlamıştır.

Oyuncunun sağlık kontrollerini geçmesinin ardından kendisi ile yapılacak görüşmeler sonucunda, transfer neticelendirilecektir.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Fenerbahçe Spor Kulübü

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Fenerbahçemiz ilk hafta maçında Süper Lig’in yeni ekiplerinden Gazişehir Gaziantep’i konuk edecek. 19 Ağustos Pazartesi günü Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde oynanacak müsabaka saat 20.00’de başlayacak.

Takımımız ikinci hafta karşılaşmasında ise Medipol Başakşehir’e konuk olacak. 24 Ağustos Cumartesi günü 3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim Stadı’nda oynanacak maçın başlama saati ise 21.45.

Fenerbahçemiz üçüncü hafta müsabakasında ise Karadeniz ekibi Trabzonspor’u ağırlayacak. 1 Eylül Pazar günü sahamızda oynanacak müsabaka saat 21.45’te başlayacak.

Kulübümüz, deneyimli Danimarkalı stoper Mathias ‘Zanka’ Jattah-Njie Jorgensen ve kulübü Huddersfield Town ile anlaşmaya varmıştır.

3+1 yıllık anlaşmaya imza atan 1990 doğumlu oyuncuya Fenerbahçe’ye hoş geldin diyor, “Çubuklu” ile birlikte nice zaferler ve şampiyonluklar diliyoruz

#Fenerinmacivar

Bu sezon bizim olsun , haydi Fenerbahçe !

İlk yari topla oynama yüzdemiz %80 ..

8. Fener 3-0 önde ben maçın sonunda
    5 veya 6 olabilir diyorum

Sayfa 25/62 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •