Sayfa 1/62 1231151 ... SonSon
Arama sonucu : 492 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Tek A$K FENERBAHÇE

Tek A$K FENERBAHÇE

Koşulsuz tek aşkımız Fenerbahçe !

💛💙💙💛

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Koşulsuz tek aşkımız Fenerbahçe !

💛💙💙💛
    aynen

Tek A$K FENERBAHÇE

Beşiktaş maçından 3-0 ‘dan 3-3’e getirmek bize özgüven getirecektir ..

İnsallah yönetimde kendine gelir , futbol kulübünü bir futbol kulübü gibi yönetir güzel günler görürüz .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    3-0’dan 3-3 ‘e getirmemiz ve daha fazla atabileceğimiz Beşiktaş maçı kendimize özgüven getireceğine inanıyorum ..

İnsallah yönetimde kendine gelir , Futbol kulubünü Futbol kulübü gibi yönetir güzel günler görürüz ..
    sonuçtan ziyade özgüven açısından önemli bir maçtı,dilerim diğer maçlara da yansıtırlar..

Alıntı Originally Posted by yas3gk Yazıyı Oku
    sonuçtan ziyade özgüven açısından önemli bir maçtı,dilerim diğer maçlara da yansıtırlar..
    Kesinlikle özgüven yönünden olumlu olacak ..

Kaybedersek kaybedelim ama boyle savaşalım .. Tebrikler Fenerbahçe , özlediğim Fenerbahçe’yi 45 dk’da olsa izlediğim icin çok mutluyum ..

Sadık Çiftpınar: "Rakip taraftarlar Fenerbahçe kümeye diye bağırırken biz sahaya çıktık ve Fenerbahçe ile şaka olmayacağını gösterdik."

Bu söz sonrası Besiktas taraftarının 3 3 diye bağırdığı anda Alex ‘in 3. Golü attığı an aklıma geldi ..

Sayfa 1/62 1231151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •