Sayfa 40/62 İlkİlk ... 30383940414250 ... SonSon
Arama sonucu : 492 madde; 313 - 320 arası.

Konu: Tek A$K FENERBAHÇE

Fenerbahçe 1 Alanyaspor 1 MS

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ali Koç: “VAR Hakemi bugün çifte standart uygulamıştır.”

Ali Koç: “Jailson'un yaptığı penaltıysa son dakikadaki pozisyon da penaltı. Birinde VAR'a gitmek diğerinde gitmemek son derece enteresan.”

Ali Koç: “Fenerbahçeli futbolcuların bu gece emekleri çalınmıştır.”

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

standartin artik çiftlisi bile degil bilmem kaçlı modeli uygulaniyor, konu fenerbahçe olunca !

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Fenerbahçe 1 Alanyaspor 1 MS
    MS değil TiyatroSonu!!! Biz bugün maç izlemedik tiyatro izledik.
    men dakka dukka

5. Allah belasini versin boyle duzenin!

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Kulübümüz, Teknik Direktörümüz Ersun Yanal hocamızdan gelen talep üzerine, kendisi ile karşılıklı anlaşarak yolların ayrılmasına karar vermiştir.

Hocamız Ersun Yanal, Yönetim Kurulumuz ile yapılan istişare doğrultusunda Ziraat Türkiye Kupası’nda oynanacak yarı final deplasman maçında takımımızın başında yer alacaktır.

Başantrenörümüz Zeljko Obradovic, 74-73’lük Beşiktaş Sompo Sigorta galibiyetinin ardından açıklamalarda bulundu.

Zeljko Obradovic, “Bu oynayış şeklimiz bizim için büyük utançtı. İnanıyorum ki oyuncularım birçok şeyi anlamıyor. Kendi dünyalarında yaşıyorlar. Sadece iki yabancıyla oynayan ve iki çok önemli Türk oyuncusu forma giyemeyen bir rakiple karşılaştık. Ve sahada gördüğünüz oyunu oynadık. Bizim için ana problem, sezonun büyük bölümünde olduğu gibi konsantrasyon ve motivasyondu. Onlar için her şey aynı, ne söylersem söyleyeyim takip etmiyorlar. Bu akşam maçı kazanmamız mucizeydi. Bir kez daha söylemeliyim ki takımın içinde ciddi problemimiz olduğuna inanıyorum. Eğer ben koç olarak onlara savaşmalarını söylemek, her maçın önemli olduğunu hatırlatmak ve ekstra motivasyon yaratmak zorunda kalıyorsam işimiz gerçekten çok zor demektir. Ama sorun şu ki; hiçbir oyuncum işe “Benim sorunum ne?” ve “Takıma nasıl yardımcı olabilirim?” sorularını kendisine sorarak başlamıyor. Aynı zamanda kendi aralarında konuşmalılar ve kendilerini maça hazırlamalılar. Nasıl oynamamız gerektiğinin farkına varmalılar, çünkü basketbol oynamayı unutmadıklarından eminim. Her şey kafalarının içinde bitiyor.” dedi.

Fenerbahçe Beko Basketbol A Takımı'nda yapılan rutin kontroller sonrasında, bazı oyuncular ile idari kadro çalışanlarında yeni tip Corona virüs (Covid-19) belirtilerine rastlandığı açıklandı

Oyuncularımıza geçmiş olsun ..

Sayfa 40/62 İlkİlk ... 30383940414250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •