Sayfa 788/853 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838 ... SonSon
Arama sonucu : 6817 madde; 6,297 - 6,304 arası.

Konu: YUNSA - Yünsa

1. hayırdır inşallah seans kapanınca gönderince alamadık da neyse ne olduğunu yarın anlarızSermaye ile ilgili kararlar alacak gibi Genel Kurulca seçilecek yedi üyeden oluşan bir Yönetim Kurulu tarafından yönetilir ve temsil edilir ifadesi genel kurulun yakın olduğunu belirtiyor ama bilançoyu önce bir yolla!

Özet Bilgi
    Esas Sözleşme Tadili Hk.

İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []

Esas Sözleşme Tadili

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?

Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?

Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi

-

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?

Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 25 Şubat 2020 tarihli toplantısında,
    1.Şirketimiz Esas Sözleşmesi'nin "Yönetim Kurulu'' başlıklı 9'uncu maddesinin ekli tadil tasarısı uyarınca tadiline,

2.Esas Sözleşme tadil tasarısına ilişkin gerekli izinlerin alınması için, T.C. Başbakanlık Sermaye Piyasası Kurulu'nun ve T.C. Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü'ne başvuruda bulunulmasına,

3.Gerekli izinler alındığında tadil tasarısının Genel Kurul'un onayına sunulmasına, karar verilmiştir.

EKİ : Esas Sözleşme Tadil Tasarı Metni Eski Hali, Yeni Hali Pdf.

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.

YÜNSA YÜNLÜ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

ESKİ HALİ YÖNETİM KURULU: MADDE 9 Şirket, Türk Ticaret Kanunu hükümleri çerçevesinde pay sahipleri arasından Genel Kurulca seçilecek altı üyeden oluşan bir Yönetim Kurulu tarafından yönetilir ve temsil edilir.

YENİ HALİ YÖNETİM KURULU: MADDE 9
    Şirket, Türk Ticaret Kanunu hükümleri çerçevesinde pay sahipleri arasından Genel Kurulca seçilecek yedi üyeden oluşan bir Yönetim Kurulu tarafından yönetilir ve temsil edilir.
    ''Gösterdiğinden daha fazlasına sahip ol!Bildiğinden daha azını konuş!”'
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2. Bak sennnnnn bilancoyu bekletmeyecekler anlasilan...........Biraz hisse alırsak bende aday olabilirmiyim yonetime.Hım o halde simdiden yonetime adayim duyduk duymadim demeyin ahali......Spek amca sen cekirdek cintmeye devam et ben idare ederim durumu.Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    hayırdır inşallah seans kapanınca gönderince alamadık da neyse ne olduğunu yarın anlarızSermaye ile ilgili kararlar alacak gibi Genel Kurulca seçilecek yedi üyeden oluşan bir Yönetim Kurulu tarafından yönetilir ve temsil edilir ifadesi genel kurulun yakın olduğunu belirtiyor ama bilançoyu önce bir yolla!

Özet Bilgi
    Esas Sözleşme Tadili Hk.

İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []

Esas Sözleşme Tadili

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?

Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?

Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi

-

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?

Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 25 Şubat 2020 tarihli toplantısında,
    1.Şirketimiz Esas Sözleşmesi'nin "Yönetim Kurulu'' başlıklı 9'uncu maddesinin ekli tadil tasarısı uyarınca tadiline,

2.Esas Sözleşme tadil tasarısına ilişkin gerekli izinlerin alınması için, T.C. Başbakanlık Sermaye Piyasası Kurulu'nun ve T.C. Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü'ne başvuruda bulunulmasına,

3.Gerekli izinler alındığında tadil tasarısının Genel Kurul'un onayına sunulmasına, karar verilmiştir.

EKİ : Esas Sözleşme Tadil Tasarı Metni Eski Hali, Yeni Hali Pdf.

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.

YÜNSA YÜNLÜ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

ESKİ HALİ YÖNETİM KURULU: MADDE 9 Şirket, Türk Ticaret Kanunu hükümleri çerçevesinde pay sahipleri arasından Genel Kurulca seçilecek altı üyeden oluşan bir Yönetim Kurulu tarafından yönetilir ve temsil edilir.

YENİ HALİ YÖNETİM KURULU: MADDE 9
    Şirket, Türk Ticaret Kanunu hükümleri çerçevesinde pay sahipleri arasından Genel Kurulca seçilecek yedi üyeden oluşan bir Yönetim Kurulu tarafından yönetilir ve temsil edilir.
    Ee nolcak yani

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

4. Nemi olacak?

5.  Alıntı Originally Posted by note2 Yazıyı Oku
    Nemi olacak?
    Evet neolcak?? Haber olumlu nu olumsuz mu?
    Ama zaten bugun de fena guydirecekler piyasaya..abd borsaları çöktü

Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

ANKET-BIST100 Endeksi'nin güne satıcılı başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST100 Endeksi açılış fark değerine ilişkin medyan
    tahmini -427, ortalama tahmin ise -434 oldu.
    Foreks'in 39 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
    beklenti +850 puan olurken, en düşük beklenti -2660 puan olarak
    gerçekleşti.
    Ankete katılan 39 analistin 12'si pozitif, 27'i negatif açılış
    tahmininde bulundu.
    BIST100 Endeksi, dünü 424,68 puan düşüşle 114.364,53 puandan
    tamamlamıştı.

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(26/02/2020 - 09:25:45)

7. Hatekse bak sen Yünsa’dan büyük bir firma sanki ya da tek tekstil şirketi gibi bistte
    ''Gösterdiğinden daha fazlasına sahip ol!Bildiğinden daha azını konuş!”'
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

8. Poyasa notr ama yunsa cuk yemis bülbül misali

Sayfa 788/853 İlkİlk ... 288688738778786787788789790798838 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •