Sayfa 792/850 İlkİlk ... 292692742782790791792793794802842 ... SonSon
Arama sonucu : 6797 madde; 6,329 - 6,336 arası.

Konu: YUNSA - Yünsa

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    1,725
    iki adet işi ilanı var hali hazırda ortaklardan ilgilenen varsa faydalansın bize de haber ettsin içerde ajanımız olsun değilmi )
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazıdıklarım ön görülerim arkadaş sohbeti varsayımları gibi farztmek gerekir almak satmak size aittir çünki para sizindir ..

2.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    iki adet işi ilanı var hali hazırda ortaklardan ilgilenen varsa faydalansın bize de haber ettsin içerde ajanımız olsun değilmi )
    İş müracaatında ''Sizi işe alma nedenlerimizden biri ne olabilir'' sorusuna ...Ben bu şirketin ortağıyım mı demeliyiz acaba?
    Yazdıklarım sadece benim fikrim ve temennimdir.Asla yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    1,725
    o gizi kalsın ki ajan olduğu belli olmasın kardeş 007 gibi düşün )

Alıntı Originally Posted by sutkan Yazıyı Oku
    İş müracaatında ''Sizi işe alma nedenlerimizden biri ne olabilir'' sorusuna ...Ben bu şirketin ortağıyım mı demeliyiz acaba?
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazıdıklarım ön görülerim arkadaş sohbeti varsayımları gibi farztmek gerekir almak satmak size aittir çünki para sizindir ..

4. Bu niye zıpladı bilanço mu geliyor

5.  Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    Bu niye zıpladı bilanço mu geliyor
    Yok boyle yine saman alevidir

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

6. Evet dunde soyledim bugun de aynı .. saman Alevi

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

7. Biri tansiyonu ziplatti
    ''Gösterdiğinden daha fazlasına sahip ol!Bildiğinden daha azını konuş!”'
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

8. Malda yakalanan biri yukari cekip boşalttı heralde.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 792/850 İlkİlk ... 292692742782790791792793794802842 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •