Sayfa 12/1000 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    hala izleniyor olması bile başlı başına üzerinde düşünülmesi gereken bir durum...ben ne zaman TV de görsem anında kanalı değiştiriyorum...ama rakamlar gösteriyor ki milletinde artık itimadı kalmamış...şaşırmadık...patlıcanı 15 tl ye yedirirsen, doları 7,20 lere zıplatırsan bu olur...

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    %1.71.. %1.29... %1.05...
    Bu izlenme oranları Başkanı görenin derhal kanal değiştirdiğini gösteriyor..
    https://odatv.com/erdoganin-televizy...-03031905.html

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    durmak yok imam hatip açmaya devam...ne gerek var zaten fen ve teknoloji liseleri açıp geleceğin mühendislerini bilim adamlarını yetiştirmeye...

......Genel ortaöğretimde öğrencilerin yılsonu başarı ortalaması 76 olarak tespit edilirken, ortalaması 66.7 olan meslek liselerinin de gerisinde kalan imam hatiplerin yılsonu ortalaması 65.9 oldu.

https://odatv.com/imam-hatipler-sini...-03031950.html

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    hala izleniyor olması bile başlı başına üzerinde düşünülmesi gereken bir durum...ben ne zaman TV de görsem anında kanalı değiştiriyorum...ama rakamlar gösteriyor ki milletinde artık itimadı kalmamış...şaşırmadık...patlıcanı 15 tl ye yedirirsen, doları 7,20 lere zıplatırsan bu olur...
    Aksaray'da arkadaşım var.

Geçmiş seçimde bir uyarım vardı.

Yani bu fiyatlar artmadan bu konuda bak patlıcanı bile 5TL ye yiyeceksin demiştim.

Uyarımı dinlemedi geçen dedim patlıcanı kaça yedin Niğde de diye sordum şimdi Niğde de ondan

12 TL dedi.

Ve ben ne dedim bunlar daha iyi günlerimiz dedim.

Yeter artık deme böyle şeyler dedi.Oy moy yok artık.

Anladım dedi bende anlamadın hala kızgınsın ondan hala içinde umut var.dedim.

Ekledim ta baştan beri ne diyorum ben dedim.Bop ve bunla bağlamda onların TÜRKİYE yi batırma projesidir demiştim ve hala aynı yerdeyim.

Ve batıracaklar ülkeyi bu yerel seçimde de yönetim değişmeyecek.

Hatta Cem Toker in dediği gibi artık yönetimi bırakmazlar geçmiş olsun dedim.

Bebelerin ve torunlarına Tanrı yardımcı olsun dedim.

Başa gelen çekilir.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

4. Bu fotoğraf önceki gün (27 Şubat 2019) Manyas'ta çekildi.
    Gelenek bozulmadı 8. yılda da balıkçı Adem amca, Yaren leyleğine kavuştu sonunda.
    Her yıl köye gelen ilk leylek o oluyor. Hem de tek başına.
    Gelir gelmez Adem amcanın teknesine konuyor ve ondan balık istiyor ve bütün yazı birlikte geçiriyorlar.

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum: "Belediyelerimiz personel bulunduracak ve gece gündüz bu personel vatandaşımıza hizmet edecek."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Dünyada bundan daha güzel ne olabilir....
    Böyle haberlerin çoğalmasını diliyorum.
    Vahşet haberlerinden...politikacıların tiksinti suratlarından bıktım...

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Bu fotoğraf önceki gün (27 Şubat 2019) Manyas'ta çekildi.
    Gelenek bozulmadı 8. yılda da balıkçı Adem amca, Yaren leyleğine kavuştu sonunda.
    Her yıl köye gelen ilk leylek o oluyor. Hem de tek başına.
    Gelir gelmez Adem amcanın teknesine konuyor ve ondan balık istiyor ve bütün yazı birlikte geçiriyorlar.

Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

8. Hayırlı olsun...

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 12/1000 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •