Sayfa 3/1000 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Günaydın yeni kafe ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. '' Sınav sorularının çalındığı ÖSYM neden es geçiliyor diye araştırırken Fetö yayın organı Samanyolu Tv de TBMM Başkanı Şentop'un verdiği röportajda ANFEN de okuyan çocuklarından birinin SBS de Türkiye 3.,diğerininde Türkiye 1.olduğu bilgisine ulaştım! ''

https://twitter.com/AgirelMurat/stat...91765486845955
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Ahmetg Guest

Keçiörende kıstırırlarsa seni döverler.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "2023'te milli uçağımızı hangardan çıkaracağız ve 2026'da göklerde görmek nasip olacak. 2031'de envantere alıyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Ankaragücü taraftarını taşıyan otobüs kaza yaptı: 2 ölü, 23 yaralı

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: "2023'te milli uçağımızı hangardan çıkaracağız ve 2026'da göklerde görmek nasip olacak. 2031'de envantere alıyoruz
    Ben de 2023de Mars'da yerleşim kuracağım sn.Oktay size de görmek nasip olur iiişallah.
    Milli uçak hangardan çıkar çıkmaz binin gelin davetlimsiniz..
    https://www.sozcu.com.tr/2017/yazarl...mobil-2076273/

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    seçim sonrası 4.5 yıl seçim yokmuş

birisi anketlere güvenim kalmadı diyor yaşlanan kadınların aynalara küsmesi misali...

diğeri yenilsek de cumhura inancımız tam diyor yenilince demiştim diyebilmek için...

e iki blok olduğuna göre cumhurcuk %50 altında kalır da azınlık olursa nerede meşruiyet?????

işler iyiyken millet iradesi demek kolay ya kaybedince ne diyecekler???

kimse güvenmesin seçim yok masalına 5 dakikada satarlar adamı...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Sayfa 3/1000 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •