Sayfa 6/1000 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

1. Hangi ülkede kaç makam aracı var?

Türkiye'de 115 bin kamu aracı bulunurken bu rakam Fransa'da 2 bin, İtalya'da ise 29 bin

https://twitter.com/euronews_tr/stat...87199929020416
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Ahmetg Guest
    BÜYÜK TÜRK DEVLETLERİ BİRLİĞİ

Mustafa Kemal Atatürk, tarihte görülmüş birliklerin en üstününü kurmak istiyordu.
    Büyük Türk devletleri birliği.
    Kurtuluş savaşı yeni bitmişti. Gelir yoktu. Para yoktu.
    Atatürk bu parasızlık içinde 1924 bütçesinden 200 bin lira ayırdı.( bu 200 bin altın karşılığı demekti).
    Bu parayla Türkiyat enstitüsünü kurdu. Bunun için Prof. Fuat köprülü'yü görevlendirdi.
    "Bilgili ve zeki arkadaşlarınızı toplayın, oralara gitsinler, Asya'daki Türk yurtlarıyla dostluklar kursunlar, ortak kültür tarih ve dil konularında araştırma ve işbirliği yapsınlar" .dedi.
    Ve ardından -Türk dil encümeni-ni kurdu.
    Dilimizdeki yabancı sözcükleri çıkararak Türkçe karşılıklarını yerleştirdi.
    Her ilde " Kelime Kolları" kurdurdu.
    Bu kollarda görevli öğretmenler, Türkiye'nin tüm köylerini, evlerini dolaştı. Özellikle yaşlı insanlarla ilişki kurdular. Yaşlıların kullandıkları sözcükler içinde dilimize uygun karşılıkları olan sözcükleri Ankara'ya - dil encümenine- gönderdiler. Dil encümeninde incelendi, uygun sözcükler seçilerek alındı.
    Uzun asırlar Arapça, Farsça ve Fransızcanın egemenliğinde esir edilen Türk dili kurtarılıp zenginleştirildi.
    Dil ve Tarih şuuru olmayan toplumları yıkmak çok kolaydır. Kendi kendilerini yıkarlar.
    Bugünkü Türk tarihinden ve Türkçeden uzaklaştırma savaşı, tam organize bir yıkım savaşıdır.
    Tüm dini kurumlara bu görev verilmiştir.
    Tüm yazılı ve görsel basına, tüm iletişim araçlarına bu görev verilmiştir.
    Tüm eğitim kurumlarına, pop müzik endüstrisine, popüler kültürün tüm kollarına bu görev verilmiştir.
    Kendi aramızda konuşurken , ağzımızdan çıkan her cümlenin yarısını ingilizce kelimelerle doldurma cahilliği bu yıkıma teslim olma göstergesidir.
    Her gün yeni bir cahillikle güne başlıyoruz. Performans bitti, şimdi de -Lansman- başladı. Bir şeyi tanıtacaklar, Lansman diyorlar. Tanıtım demiyorlar. VE aynı gün milyonlar tekrarlıyor.
    Bunun sonucu açlık, sefalet, cahillik, terör ve savaşlarla başbaşa kalmaktır.
    Yaşadıklarımız budur.

KENAN ÖZEK

Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Birileri kağıt uçak yapan makenizma yapmışlar watshapta dönüp duruyor.

Bu taraftan a4 giriyor öteki taraftan kağıt uçak çıkıyor.Çokta gizliymiş ha.
    Bence uçak yapıldı bu denenler.

Her yeni model tanıtımı galiba.Yani yeni modeller yolda.Tüh yanlış oldu havada.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Benim izlediğim gerçek gündem ve flaş TV yayınlarını 2 aylığına kapadı.

İktidar baskısıdan 25 yıldır yayın yaptıkları bina yıkılıyormuş.

Demokrasi amaç değil araç işte.

Cem beyin lafıda manidar.Geri çekilmez ise ortalık karışır.Tahminim.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

5.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Kerestecioğlu'ndan Özhaseki'ye ''Muhalefet kazanırsa faturaları PKK, DHKP-C militanları dağıtır'' yanıtı: Kendilerinin IŞİD militanlarıyla deneyimleri mi olmuş?
    Ümmetçiyle Kürtçü 2008 sonrası birbirlerine it gibi kilitlenmişlerdi Fetö ortamın kıyakçısıydı.
    Açılımın zirvesindeydiler kaç kez Nirvanaya ulaştılar bilinmez... Sırtlarına sopa indirsen ayıramazdın..Herkes kendine yeni bir sevgili buldu o büyük aşk da böyle bitti.. Kim bilirdi nereden bilirdi..

ayhan,dün sana ÖM dan bir şey sordum du...

bilebildin mi
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

http://halktv.com.tr/ambulansa-yol-v...-cezasi-379415

Ambulansa yol vermemişti! İşte o sürücünün cezası
    Emniyet Genel Müdürlüğü, İstanbul'da D-100 karayolu Bahçelievler mevki'inde lüks marka aracı ile ambulansa yol vermeyerek, trafiği de tehlikeye düşüren sürücü hakkında bin 320 TL para cezası uyguladı.
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    ayhan,dün sana ÖM dan bir şey sordum du...

bilebildin mi
    Kimden bahsettiğini anlayamadım. Konuyuda anlamadım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 6/1000 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •