Special Days Image
Sayfa 689/1000 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 5,505 - 5,512 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Akp de almamış bağimsiz adaymis trt haberi izliyorum sunum farkli ama ahaberden bir farkı yok
    Kazanan ben hala CHP liyim der.

Ve Muharrem İnce ekibindenmiş.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Bir kaç gün önce o taraflardaydım..

Bana göre Türkiye'nin en kaliteli zeytinyağı Edremit'ten Küçükkuyuya kadar olan bölgede "bayır zeytini" diye bilinen, Kazdağlarının güney eteklerinden elde edilen yağdır..

En Kalitelileri ise, Güre, Avcılar, Altınoluk, Doyran, Narlı aralığında çıkanlarıdır..

5 diziem (%0,5 asit) olanını bile bulabilirsiniz.. Ama ideal olanı 8 diziemdir..
    Zeytin'i de bitirir bu iktidar elde kalan bu.

Yahudi ağacı diyerek keseceklerdi.

TÜRKİYE yi batırma projesi iş başında bakalım elimizde kalanlar neler olacak bu 4,5 yılda.

Hala yapacağız edeceğiz lakırdıları elinizden tutanmı vardı.

Bunuda iktidara bağladım ve kaydım işte.
    Son düzenleme : kubilayhan23; 02-04-2019 saat: 09:12.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Ayhandan gelecek hayr
    biri benim adıma sipariş vermiş
    arkadaşıma hediye edecem diye
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Günaydın ve İyi günler TÜRK MİLLETİ
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Gedik Yatırım ( http://www.gedik.com ) Tarafından Hazırlanan
    Günlük Bülten:
    "Piyasa Gündemi
    Yerel seçimlerin geride kalmasının ardından seçim sonuçlarına ilişkin yapılan değerlendirmeler TL varlıklarda dalgalı bir seyir izlenmesine neden oldu. YSK tarafından kesin sonuçlar açıklanıncaya dek hafta boyunca seçim sonuçlarına ilişkin gelişmeler dalgalı seyrin devam etmesine neden olabilir. Bununla birlikte küresel piyasalarda güçlü gelen ekonomik veriler büyümeye ilişkin endişeleri hafifletirken risk iştahını destekledi.

Açıklanacak Önemli Ekonomik Veriler
    • 12:00 Euro Bölgesi – ÜFE Önem: Orta • 15:30 ABD – Dayanıklı Mal Siparişleri Önem: Yüksek

BIST-100 Güne Başlangıç

Çin’de ve ABD’de beklentilerin üzerinde açıklanan imalat PMI verileri küresel büyümeye ilişkin endişeleri hafifletirken hisse piyasalarında yukarı yönlü bir seyrin etkili oldu. Bununla birlikte yerel seçimlerin ardından ilk fiyatlamalara ve gelen açıklamalara bağlı olarak dalgalı bir seyir izleyen BIST-100 günü %0,34’lük bir yükselişle tamamladı. ABD borsaları günü %1’leri aşan yükselişle tamamlarken, bu sabah ABD vadelileri yataya yakın hafif satıcılı bir seyir izliyor. Asya piyasalarında yeşil bir renk hâkim. Avrupa borsalarının güne yataya yakın açılışla başlamaları bekleniyor. Endeks kapanışında 5,45 – 5,48 aralığında bulunan Dolar/TL, 09:00 itibariyle
    5,55’li seviyelerden işlem görmekte. BIST- 100 Endeksi’nin güne yataya yakın bir açılışla başlamasını bekliyoruz.

BIST-100 Strateji

Yerel seçimlerin ardından piyasadaki ilk fiyatlamalarda dalgalı bir seyir etkili oldu. 91.865 – 95.118 seviyeleri arasında 3.253 puanlık geniş bir bantta dalgalanan BIST-100 Endeksi’nde seçimlere ilişkin kesin sonuçlar açıklanıncaya kadar yapılan açıklamalara ve gelişmelere bağlı olarak dalgalı seyrin sürdüğü izlenebilir. Endekste satış baskısının artırabilecek olası gelişmelerde 92.000 ve 90.500 seviyesi önemli destek noktaları olarak izlenebilir. 90.500 altında
    87.500 - 88.500 aralığı destek olarak izleyeceğimiz bölge olacak.
    Endeksin 94.500 üzerinde tutunması ve devamında 200 günlük hareketli ortalamasına denk gelen 95.950 direncini aşması durumunda son konsolide kanalının alt bandını oluşturan 100.650 seviyesi en önemli direnç konumunda bulunacaktır. "

Analizin tamamı için:

http://paramineyapayim.com/RaporService/Arastirma/ArastirmaFileService.svc/DownloadFileBulten/GUNLUKBULTEN/2019-04-02

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Bugün negatif açılış ve 92.500 – 95.300 arasında işlem aktivitesi bekliyoruz. Takip edilecek destek seviyeleri 92.500 – 90.400; dirençleri ise 95.300 ve 96.700 olarak görüyoruz.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 689/1000 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •