Sayfa 737/1000 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787837 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 5,889 - 5,896 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    yok hangimiz mükemmeliz ki derim
    Ben varim ya, evliya gibi adamim mubarek!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    sana evliya diyemem sen daha büyüksün
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,376
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Bilkent Şehir Hastanesinde 19 adet 135 metrekarelik grand süit, 12 adet 110 metrekarelik king süit, 51 adet 80 metrekarelik süit, 1.472 adet 35 metrekarelik tek kişilik, 725 adet 42 metrekarelik çift kişilik oda varmış.

Grand süit odanızı ısrarla isteyiniz!
    70 yıllarında İmar İskan bakanlığındayken,afet mallarımız yetmediği için Hacettepe Tepe,şimdiki adıylan Tepe mobilyaya sipariş yapardık,MKE Etimasgut marangoz fab vs,neyse,o zaman Bilkentin bulunduğu arazide çakallar ve yaban hayvanları cirit atardı,üstelik Hacettete üniversitesinin yolu meskun mahal olup,yolu bile bozuktu,metre kare fiatı 100 tl cıvarıydı,aradan tahmini 44 sene geçti,şimdi bakıyorum oralar çok değerli araziler olmuş,eskiden Balgat bölgesi Eskişehir,Konya yol ayrımının ilerisinde yani Eskişehir yolu Polatlının yarısına kadar Şehir genişlemiş,Balgat bölgesinde Ostim o zamanlar yeni faaliyetteydi,Gölbaşı,ODTÜ yoluda meskun mahaldi Oranlan,biz sadece bakanlıkolarak Sincana ağırlık vermiştik ilk konutlaşmayı başlatmak için...şimi bu yazıyı görünce birden mazimi hatırladım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,376
    Evliya dediğin neki,senden,benden farkı yok,tabiki olursun,çünkü sen,bizler,çoğumuz burada doğruları savunuyoruz

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Evliya dediğin neki,senden,benden farkı yok,tabiki olursun,çünkü sen,bizler,çoğumuz burada doğruları savunuyoruz
    Ahanda dediydik ya..

50 yaş haaa...

sen de pek tıfılmışşsın be bilader
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

7. Bayrampaşa'da 295 sandığın yeniden sayılmasına karar verildi. İlk elde sayılan 4 sandikta AKP oyları 4 CHP oyları ise 2 arttı
    Çekmeköy'de oyların tümü sayılıyor Sayılan 20 sandıkta CHP oyları 2 adet artarken AKP oylarında değişiklik olmadı
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 737/1000 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787837 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •