Sayfa 777/1000 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 6,209 - 6,216 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

O kadar güvenilir ki Imamoğlu one gecince, aniden teller kopuyor, defolun gidin be!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Tartışma çıkarsa"Yahu bunlar daha gazinin huzuruna nasıl çıkılacağını bilmiyorlar" diye konuşabilir birileri
    Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan "Ben bu ülkenin Cumhurbaşkanı'yım. Bir Anıtkabir olayı yaşandı. Sen şu anda mazbatanı aldın mı? Anıtkabir'in protokolünü de bilmiyor. Defterin nasıl yazılacağını da bilmiyor. Önce usul erkan öğrenmesi lazım" dedi.
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    ne güzel bu kardeşim sayesinde gülüver
    bak bu haberi yine senden önce yapıştırdım ....

Ekonomik Güç Dergisi
    "Bir dostumdan aldığım duyuma göre İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin 80 bin kayıtlı çalışanından yalnızca 20 bini gerçekten çalışıyor! Binlerce personel belediyeye uğramıyor, AKP'nin örgütlerinde çalışıyor! Altlarında da iki binin üzerinde kiralık araç var!" Murtaza Demir/Oda TV
    berberdeydim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

O kadar güvenilir ki Imamoğlu one gecince, aniden teller kopuyor, defolun gidin be!
    mesaj attım kendilerine kurucunuza ve yaşınız auygun davranın diye
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    vizyon reyis dediler adam adnan polat çıktı amk. koç ailesinde şunun kadar vasat bir tane daha yönetici yok. zaten o yüzden bunun aile şirketlerine dokunmasını istemiyorlar.

sen geçen sene ligde 2. olan kadroya dokunmasan ne bu kadar masraf yapıp paraları çar çur edecektin ne cocu ve ekibine hayvan gibi tazminat ödeyecektin ne de elinde böyle çöp bir kadro olacaktı.

gariban saf taraftar yemez içmez gönderir para. islam slimani de güzel güzel ezer o parayı ibiza'da.

Yoksa yoksa... Tüpçü gibi şirketten uzak dursun da ne halt ederse etsin deye, Aliyi Feneyimin başına mi gonderdiler?
    ben ayın 15 inde gerekeni yapacağım

6. Bir dolap çevirmeye çalışıyorlar ama bakalım nasil bir şeytanlık çıkacak
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ben ayın 15 inde gerekeni yapacağım
    Hahhh... En sonunda 2. süzmeye de yazdırdık, yoksa Islam Slimani ilen, Ibiza'da paralari berabermi ezeceksiniz?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Temel aynı at yarışı filmini üst üste izliyormuş...
    - Sonunda hangi atın kazanacağını biliyorsun ne diye aynı filmi izleyip duruyorsun, diye sormuşlar...
    Acaba bir sürpriz olur mu diye merak edeyrum,demiş...
    Temel şu sıralarda oyların yeniden sayım işlemine katılıyormuş.

Sayfa 777/1000 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •