Sayfa 998/1000 İlkİlk ... 4988989489889969979989991000 SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 7,977 - 7,984 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, 100. yıl kutlamaları için hazırlanan logo, kurumsal kimlik, etkinlik programı ve diğer duyurulara "yuzuncuyil.gov.tr" internet sitesinden ulaşılabilecek.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan, İstanbul'da Binali Yıldırım ve Mehmet Özhaseki ile görüşecek

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Mersin'de 10 liralık banknotların belirli parçalarını kullanarak hazırladıkları sahte 200 liraları ATM'lere yatırıp bankaları dolandırdıkları iddiasıyla gözaltına alınan 4 şüpheliden 2'si tutuklandı.

Emniyet çıkışı yakalanan şüphelinin biri , "Kolay değil ha, 3 yılımızı verdik. Enflasyonu düşürecektik bırakmadınız" demesi ise dikkat çekti.
    3 Yılları boşa gitmis, kendi hesaplarına yatırıp çekmişlerdir suzmeler.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan, İstanbul'da Binali Yıldırım ve Mehmet Özhaseki ile görüşecek
    Bari Cinaliyi rahat birakeydin, adamcagiz Turkiyenin 2. numaralı adami ve eski başbakanken, sade suya tirit milletvekili oldu!

Ozhaseki ise tam sopalık, ona ne istersen yap!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Kitapsıza yazdığım güzelim yazı ucmuş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Kitapsıza yazdığım güzelim yazı ucmuş
    Benim de benim de, halbuki bayagi estetik geçirdiydim...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

7. nöronlarımı seviyorum , sen de sev ki anatomisi güzel aksın ... enformasyon beynin vazifesi .. üzmeyelim sevenleri incitmemeli
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

Ahmetg Guest
    Amerikan hayrani iki kelimeden birini Ingilizce konusan evinde kedi kopek beslemeyi yada icki icmeyi marifet sanan asalaklara kapak olsun

Sayfa 998/1000 İlkİlk ... 4988989489889969979989991000 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •