Sayfa 849/1000 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 6,785 - 6,792 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Sunum tamamlandı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Albayrak: Bankalarda Dengelenme süreci boyunca temettü dağıtmanın ve yöneticilere yapılan nakdi prim ödemeleri sonlandırılacak

Çok dikkat çekici..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3. Albayrak: Turizm Master Planı en geç Eylül ayında açıklanacak

sezon bitimine yetiştirmişler

Tamamlayıcı emeklilik sistemi de dikkat çekici, sanki maaşlardan daha çok kesinti yapılacak gibi bir anlam çıkıyor..

5.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Albayrak: Yargı Reformu Strateji Belgesi yakında bakanımız tarafından açıklanacak
    Yargı reformu İstanbul seçiminde uygulanacak mı, yoğusa kazanıncaya kadar saydırmaya devam mı?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Sonuç:

- cek
    - cak
    - ceğiz
    - cağız

Bir de; kıdem tazminatına çökecekler.. Zaten bekleniyordu..

Dünyaca ünlü yayınlardan Financial Times, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın önceki sunumda kullandığı 'PowerPoint' sunumunu eleştirip kendisini uyarmıştı. Albayrak yine benzer bir sunum yaptı.10 Nisan 2019 Çarşamba 11:44Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, bugün Reform Paketi'ni açıkladı.* Yeni Ekonomi Programı'nda PowerPoint sunumu yapan Albayrak hem dünyaca ünlü yayınların hem de sosyal medyanın gündemine oturmuştu.Financial Times, yeni paket açıklanmadan Albayrak'ı "Ekonominin dengelendiğini belirten madde işaretli formatla hazırlanmış bir PowerPoint sunumu seçimden önce alınan aşırı önlemlerden sonra yabancı yatırımcının güvenini tekrar kazanmak için yeterli olmayabilir." diyerek uyarmıştı. Albayrak bugünkü açıklamasında da benzer bir sunum kullandı Kaynak: Financial Times uyarmıştı: Albayrak aynı şeyi yaptı!
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

8. Bakın burası çok önemli !!!!

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    Sürücüsünün yorgunluğunu tespit ederek ikaz etme özelliği bulunan, tam otomatik kiralık araç ihalesi açıldı.10 Nisan 2019 Çarşamba 10:53

Cumhurbaşkanlığı Sarayı güvenlik ve resmi hizmetlerde kullandığı araç filosuna 25 yeni kiralık araç daha katacak. Daha önce açılan bazı araç kiralama ihalelerini, "Ödeneğin üstünde teklif verilmesi!"gibi gerekçelerle iptal eden Cumhurbaşkanlığı, 36 ay süresince kullanmak üzere sürücülü, 6"sı yabancı menşeli, 19'u da yerli araç kiralamak üzere ihale ilanı yayımladı Kaynak: Krizin ortasında Saray'a yeni filo" Tasarrufa 'yorgunluk' molası
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Sayfa 849/1000 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •