Sayfa 853/1000 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863903953 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 6,817 - 6,824 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

1. Pendik bitiyor değişen bir şey yok fark kapanmıyor saat 15:00'te Mazbatayı talep etmek üzere Çağlayan adliyesindeyiz

https://twitter.com/avantmen33/statu...20380856799232
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Ahan da kehanetimi ortaya atıyorum..

Mazbata Ekrem'e verilecek..

Dolar düşecek, borsa yükselecek..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,010
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Şu Konya egeen kartona da el at
    Adamların sermayesine bir lüks daire alırsın ama gel gör ki 3 milyon 4 milyon ile yola devam ediyorlar bankalar bu adamların şirket sermayesine bakmıyorlar mı şimdi ben gitsem bana 3 milyon kredi verin desem aylık gelirin ne kadar diye sormayacaklar mı?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4. CHP İL Örgütü İstanbul İl Secim Kurulu'na mazbatayı istemeye geldi.

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Hisse.net mobil uygulaması ile ilgili problem çözüldü uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,010
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Adamların sermayesine bir lüks daire alırsın ama gel gör ki 3 milyon 4 milyon ile yola devam ediyorlar bankalar bu adamların şirket sermayesine bakmıyorlar mı şimdi ben gitsem bana 3 milyon kredi verin desem aylık gelirin ne kadar diye sormayacaklar mı?
    Konya karton egeen Mal mal bak dur adam kaçınçı kez verdi!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 853/1000 İlkİlk ... 353753803843851852853854855863903953 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •