Special Days Image
Sayfa 996/1000 İlkİlk ... 496896946986994995996997998 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 7,961 - 7,968 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bez salgilayicilari zibardi, ben zaten sabah 5'te uyudugumdan bez mez bana viz gelir, tiris gider!
    Sende de mikrofiber gaya bezi vardır gaya abi
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bursa'da alkollü olduğu iddia edilen Güngör A. (41) bulaşıkları yıkamadığı gerekçesiye tartıştığı eşi Emine A.'yı (36) bacağından bıçakladıktan sonra, koltukta uyudu. Eve gelen polis, kocayı uyandırıp, gözaltına aldı
    Zil zurna sarhosmus sizmis, haberin dogrusu bu olmali!

Karını veya baska birini bıçaklayacaksin sonra uyuyacaksın, kasap veya ucmus olmadan naaa... uyursun...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Sende de mikrofiber gaya bezi vardır gaya abi
    Nazarlari degdi veya beni kiskanan birisi tepti!

Saat 12:00 uyandim, aksama kadar hayalet gibi gezerim artik!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Zil zurna sarhosmus sizmis, haberin dogrusu bu olmali!
    Ne yaptığından haberi bile yoktur uçmuş resmen .. Neyse cezayı yeyince anlar

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Nazarlari degdi veya beni kiskanan birisi tepti!

Saat 12:00 uyandim, aksama kadar hayalet gibi gezerim artik!
    O video bozdu işi, bez salgılayacak diye gece gece icat çıkarttı sayın @Rxpu , uyarıcaktım kendisini burada yaşlılar var adamların bezleriyle oynama diye ama çoktaaan videoyu millete izlettirdi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    O video bozdu işi, bez salgılayacak diye gece gece icat çıkarttı sayın @Rxpu , uyarıcaktım kendisini burada yaşlılar var adamların bezleriyle oynama diye ama çoktaaan videoyu millete izlettirdi
    Aslında cafe'de açsan şu direk video flaşlama özelliğini subliminal frekansta ayarlamalar yapmak daha da kolay olacak. Ekranda ilk resim ve onun alt frekansını görmeyince bazıları kapamıyor frekansı.
    Cafe'de videoyu direk göze sokma özelliğinin olmaması iyi olmadı.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

7.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Ruh molekülü diye geçiyor literatürde. İddiaya göre ruhun saklandığı kimyasal özüt. Bu özütü tetikleyen bazı frekanslar olduğu tespit edilmiş. Ben de bir test edeyim dedim bakalım tetikleyecek mi?
    Frekansi falan boşver rxpu rakıüstü bezleri ıslandığında durum bu

Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Aslında cafe'de açsan şu direk video flaşlama özelliğini subliminal frekansta ayarlamalar yapmak daha da kolay olacak. Ekranda ilk resim ve onun alt frekansını görmeyince bazıları kapamıyor frekansı.
    Cafe'de videoyu direk göze sokma özelliğinin olmaması iyi olmadı.
    Daha ne olsun Reha Gaya bile saat 12'de uyandıysa etki göstermiştir Kendisini bu saatlerde uyandırmak ne mümkün Toplantı yaptığımızda Reha Gaya'yı kim kaldıracak diye kura çekiyorduk .. O kadar durum sıkıntılı yani

Sayfa 996/1000 İlkİlk ... 496896946986994995996997998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •