Sayfa 997/1000 İlkİlk ... 497897947987995996997998999 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 7,969 - 7,976 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    O video bozdu işi, bez salgılayacak diye gece gece icat çıkarttı sayın @Rxpu , uyarıcaktım kendisini burada yaşlılar var adamların bezleriyle oynama diye ama çoktaaan videoyu millete izlettirdi
    Cok guzel espriydi!

Emme ben, onun gavur ajanı oldugunu sezdiğimden, videoyu izlemedim.

Herif cakma elektronikçi bir kerem, ikincisi niki (rxpu) tamamiylen ofsayt, bu adamin koydugu video izlenirmi yahu, salakmiyim ben!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Frekansi falan boşver rxpu rakıüstü bezleri ıslandığında durum bu

Ben seni o raki bezleriylen bir islatirım ki, buraya bir daha yazarken 40 kere düşünürsün!

Zaten erkenden kalkmışım, adamin asabini seyetme!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Kahvaltimi edeyim de, tekrar zibarmaya çalışayım...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ben seni o raki bezleriylen bir islatirım ki, buraya bir daha yazarken 40 kere düşünürsün!

Zaten erkenden kalkmışım, adamin asabini seyetme!
    Benim bu forumda bu fotodaki adamın durumuna düşecek ya da düşme ihtimali olacağını dahi düşündüğüm kimse olmadi.Foto telefonumda kayıtlıydı komik diye paylaştım. Zihin bulandırma
    gibi bir konu vardı o aklıma geldi Kimseyle alakası yok abi...
    Son düzenleme : uzay44; 20-04-2019 saat: 13:37.
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

5. İstanbul Havalimanındaki Taxi sürelerinin uzun olması ile ilgili açıklama yapan İGA CEO'su Kadri Samsunlu: ''Faaliyette olan iki pisti terminalin batı tarafına yaptık. Biri doğu diğeri de batıda olsa daha iyi olabilirdi.'' diyerek hatayı kabul etmiş. Böyle büyük projede hata olmaz.

https://twitter.com/alphanmanas/stat...35734011174913
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sınırımızda yaşanan saldırıda şehit düşen askerlerimiz ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Mersin'de 10 liralık banknotların belirli parçalarını kullanarak hazırladıkları sahte 200 liraları ATM'lere yatırıp bankaları dolandırdıkları iddiasıyla gözaltına alınan 4 şüpheliden 2'si tutuklandı.

Emniyet çıkışı yakalanan şüphelinin biri , "Kolay değil ha, 3 yılımızı verdik. Enflasyonu düşürecektik bırakmadınız" demesi ise dikkat çekti.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sınırımızda yaşanan saldırıda şehit düşen askerlerimiz ..

Yüce Mevlâ, Kahraman arslanlarımıza gani gani rahmetler eylesin inşallah! Mekanları, cennetin en güzel köşelerinde olsun.

Aziz ve büyük Türk Milletinin başı sağ olsun!

Sayfa 997/1000 İlkİlk ... 497897947987995996997998999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •