Sayfa 958/1000 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 7,657 - 7,664 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

JPMorgan: Türk bankaları piyasadaki TL arzını kısacak şekilde pozisyon alıyor. Geleneksel olmayan bu müdahaleler oyun alanımızı daraltıyor. O nedenle Türkiye'deki ağırlığımızı azaltıyoruz.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    JPMorgan: Türk bankaları piyasadaki TL arzını kısacak şekilde pozisyon alıyor. Geleneksel olmayan bu müdahaleler oyun alanımızı daraltıyor. O nedenle Türkiye'deki ağırlığımızı azaltıyoruz.
    Ayhan başkanım avatarındaki fotoları slayt olarak nasıl ayarladın.anlatırmısın yada sana resimleri yollasam banada yaparmısın.bi piskrem virsem

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,744
     Alıntı Originally Posted by soulslayer Yazıyı Oku
    Ayhan başkanım avatarındaki fotoları slayt olarak nasıl ayarladın.anlatırmısın yada sana resimleri yollasam banada yaparmısın.bi piskrem virsem
    Şahsa münhasır o.

4. Farklı resimleri .gif formatında hareketli olarak birleştirebilirsiniz.
    Forum Kuralları

Hayat bazen çok cimridir.
    İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,744
     Alıntı Originally Posted by i-ked Yazıyı Oku
    Farklı resimleri .gif formatında hareketli olarak birleştirebilirsiniz.
    Güneysu'yun güzelliği demişti ,geçmiş dönemlerde.

7.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Şahsa münhasır o.
    aynen doğru söylüyorsunuz.
     Alıntı Originally Posted by i-ked Yazıyı Oku
    Farklı resimleri .gif formatında hareketli olarak birleştirebilirsiniz.
    tesekkürler.sanırım program gerekiyor,araştırıyorum.

Bilgi :

23 Nisan Salı Resmi Tatil olması sebebiyle seans yapılmayacaktır. 19 Nisan 2019 Cuma tarihli işlemlerin takası 24 Nisan 2019 Çarşamba tarihinde gerçekleştirilecektir.

22 Nisan 2019 Pazartesi tarihli işlemlerin takası 25 Nisan Perşembe 2019 tarihinde gerçekleştirilecektir

Vadeli İşlemler Opsiyon Piyasası'nda ise 23 Nisan 2019 Salı tarihinde takas/teslimat işlemleri gerçekleştirilmeyecektir

Ayrıca :

Ayrıca : 18 Nisan Cuma ABD Nasdaq ve New York Borsaları, Almanya Frankfurt Borsası, Arjantin Buenos Aires Borsası, Avustralya Sidney Borsası, Brezilya Sao Paulo Borsası, Belçika Brüksel Borsası, Fransa Paris Borsası, Güney Afrika Johannesburg Borsası, Hollanda Amsterdam Borsası, Hong Kong Borsası, İngiltere Londra Borsası, İspanya Madrid Borsası, İsviçre Borsası, İtalya Milano Borsası, Yunanistan Atina Borsası 'Kutsal Cuma' nedeniyle kapalı olacak.

Foreks piyasasında Altın, Gümüş, Petrol gibi ürünler 19 Nisan Cuma günü işlem görmeyecektir. Pariteler işlem görmeye devam edecektir. (Açık olacak foreks işlemlerinde Piyasa Likiditesi düşük olacağından yaşanacak fiyat hareketlerine dikkat edilmelidir)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 958/1000 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •