Sayfa 872/1000 İlkİlk ... 372772822862870871872873874882922972 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 6,969 - 6,976 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

1.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    SAyın sütlübıyık, o alıntı $ahsi iletinin tevellüt kaçtı mahsUrU y0ksa yani h0ney..
    burayada mı yettin dayim pardon bayim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,744
    BİR İŞ VEREN OLARAK KIDEM TAZMİNATI NEDİR, NELERİ KAPSAR.Açıklayayım. İNSANLAR YANLIŞ BİLGİLENDİRİLİYOR.

BÜRÜT MAAŞ TUTARI+
    BÜRÜT İKRAMİYE TUTARI (Varsa) yıllık toplamı 12 ye bölünüp eklenir
    keza varsa yemek , yol, erzak, yakacak vs her türlü kayıtlı yardım hesaba eklenir. Kıdem tazminatının bir tavanı vardır.Bu toplam tavanı geçiyorsa tavan üzerimden yıl/ay/gün olarak ödenir. Vergi kesilmez. Bir ara hükümet kıdem tazminatından kesilen vergileri geri ödeyeceği açıklaması bir goy goydur.
    Şimdi bir işveren olarak, bu günkü şartlarda bu tazminatlar hakikaten zorlayıcıdır. Devletin bir desteği olması bir nevi işsizlik konusuna Çare alsa da;bunların amacı, işverene kolaylık değil kendilerine kaynak yaratmaktır.

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hey masallah, once sen bir ahaline totosunu yıkayacak su bul da, çatma isine sonra bakarız...
    Erbakan'ın dediği gibi fasa fiso bunlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,744
    BİR KONU DAHA
    Bir çok iş yerin de AGİ + çocuk yardımı dahil,asgari ücret ödenmekte. Asgari ücrete bunlar eklenmelidir aslında.
    Şimdi bunları niye yazıyorum ;
    Eskiden bu farklar maliyetlerde süspansiyon edilebiliyordu,şimdi marjlar açıldı,rekabet imkanı kalmıyor. Ülkeyi batağa götürüyorlar. Küçük çiftçi de başlayan kriz küçük sanayiciye gidiyor. Devlette çalışan ak kafalarda atıyor tutuyor. Maaşların kaynağı küçük işletmeler haberleri yok.

AK Parti İstanbul adayı Binali Yıldırım, seçim sonuçlarına ilişkin yaptığı açıklamada, "Son günlerde seçim süreci ile ilgili suskunluğumu yanlış yorumlayanlar var. Seçmen söyleyeceğini söyledi. Artık söz YSK'nındır nokta."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Nerede bu ahali, 2 saattir bir sey ciziktiren yok!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. Konu varsa şeyedeceiğimiz buyurun başlayın gelenler olur

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sayfa 872/1000 İlkİlk ... 372772822862870871872873874882922972 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz