Sayfa 830/1000 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880930 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 6,633 - 6,640 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,614
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Anladığım kadarıyla, bu 51 sandık numune niyetine sayılacakmış.. Bunun sonucuna göre de yeni bir itiraz hakkı doğacakmış..

Öyle anladım sanki..

Bir de.. Büyükçekmece için daha sonra karar verilecekmiş.. Büyükçekmecede ilçe ve büyük şehir için yeniden sayım isteniyormuş..

Şimdi can alıcı soru..

Bilin bakalım akp'nin büyükçekmece adayı kim idi..?
    İBB başkanı olarak kandilde bana mesaj atan kişi...
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,614
     Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    50 yasinda
    İstanbuldaki emeklilik işlerinizi kendiniz mi hallettiniz.

ne kadar maaş bağlanacak.

özel değilse
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    50 yasinda
    Emin misin. ?

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Emin misin. ?
    Valla benim bildigim G. Amed abinin, Turkiyede elinden gecmemis buyuk sehri yok.

Amerikanyada ise baba sehirlerin New York, Boston, Chicago, Las Vegas, San Francisco v.b. hepsinin dotune parmak atmis ve her birinde 5 ila 10 yil yaşamış!

Benim hesabima gore, G. Amed abinin 100 yasinda falan olmasi lazim!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Sn Başkanım siz tahriklere kapılmayın.Ama sn gaya bu konular üzerinde fazla duruyor bu ara çözemedim bu işi.
    Is bitince ceneye vuruyor bu yaş bir kisi bir konuda ne kadar övünüyorsa o iste bir sakatlık var derler. Gaya beyde son 1 aydir bu konuya surekki parnak basıyor. Bi sikinti var gibi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

7.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    50 yasinda
    Burada erken emekli olanlara sövüyordunuz, şimdi üç kuruşluk promosyonun peşine düşmüşsünüz?

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    AK Parti YSK Temsilcisi Özel: İstanbul'da 31 ilçede yeniden sayım talebimiz reddedildi / Son dakika
    İnanmıyorum.

Ysk nerede niye o yapmamış?
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 830/1000 İlkİlk ... 330730780820828829830831832840880930 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz