Sayfa 100/818 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 6539 madde; 793 - 800 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. 4.17 18 lere geldi mi sat
    4 civarı ve altında topla devam ediyor..

eldeki malla yapılması tavsiye olunmaz..

gün içi kredili risk alınabilir..

asla ama asla kredili malı ertesi güne bırakmam

yüzde 7-8 karlı ise hariç

2. Endeks rayina girerse o kadar marj vermezler artik.. Eldekinden olmak da var... Endeks guvem verse en iyi tepki verecek kagitlarin arasinda ykbnk olur

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Toprağımızın Üstünde Şerefsiz Yaşamaktansa,Toprağın Altında Yatmayı ŞEREF Sayarız...

3. [IMG][/IMG]

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    DİDİM/AFYON
    Gönderi
    1,267

GÜNLÜK PASTASI - CUMA

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    DİDİM/AFYON
    Gönderi
    1,267

HAFTALIK PASTASI

ben viop pay piyasasında alım yaptım.bedelli de viop pay piyasasında nasıl işlem görecek , bilgisi olan var mı ?

7. Tüm dolar değerlendirmeleri yapılırken doların eski dolar olmadığı unutuluyor. 2007 mortgace krizi başladığında FED bilançosu 800 milyon dolardı. Helikopterle para yığdılar matbaalar çalıştı ve bilanço 4.1 trilyon dolara çıktı. Bankalarındaki toksik varlıkları halı altına süpürdüler. Hoş şimdi bilanço küçültmeye başladılar diyeceksiniz. Evet 30 milyar dolara geri alım programıçıktı Bakın ne olmuş son hafta 5 milyar dolar azalacakken 2 milyar dolar artmış bilanosu. Biyümede yavaşlama ve petrol 77 dolara çıkmasına rağmen enflasyon oluşamıyor. FED in bastığı paralar gelşmekte olan piyasalarda ve esas buralarda enflasyon yapıyor. Çünkü ABD tüketemiyor, tüketim gelişmekte olan piyasalarda.Bu durumda BİST in dolarla değerlendirmesi ne kadar sağlıklı. Bu geçen zaman diliminde sadece FED mi para bastı. AB ve BOJ u ayakları hala gazda. BİST Euro bazında 2 lerde olduğu untulmamalı. Şayet ülkemiz rasyomel ekonomi ve dış politikalar ile yürütülse değerlendirmeleri çok daha yukarda olacaktır. Değersiz TL. ile (Reel TL endeksitarihi dip seviyesinde) piyasa defter değerledirmelerinin hele ki bankacılık sektöründe 0.3 - 0.4- 0.5 lerde F/K ların 3-4-5 lerde olması beni kahrediyor.
    Bu durum belki 20 yılda bir olabilir. Güven olmayınca, siyasi söylemler ve popülüst politikalar öne çıkınca, piyasaya karşı olunca, iktisadi böyle oluyor. Tabi ki ülke dinamizmi bunu haketmiyor. Selamlar...

8.  Alıntı Originally Posted by Ayan Yazıyı Oku
    Şayet ülkemiz rasyonel ekonomi ve dış politikalar ile yürütülse değerlendirmeleri çok daha yukarda olacaktır.
    Bu nedenle diyoruz ya 24 Haziran icin, " artik bir umudumuz var..!" diye.

Sayfa 100/818 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •