Sayfa 102/817 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 809 - 816 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

2. Bende ykbank aldım. rüçhan hakkını 1 liradan kullandıracağına göre bir nevi bedelsize yakın bedelli diyebilir miyiz acaba.
    yani beleş vermiyorlarda, 1/4 oranında ucuz veriyorlar.
    Ayrıca ne zaman gerçekleşecek acaba.?

3.  Alıntı Originally Posted by ahsen2 Yazıyı Oku
    Bende ykbank aldım. rüçhan hakkını 1 liradan kullandıracağına göre bir nevi bedelsize yakın bedelli diyebilir miyiz acaba.
    yani beleş vermiyorlarda, 1/4 oranında ucuz veriyorlar.
    Ayrıca ne zaman gerçekleşecek acaba.?
    Bugün SPK haftalık bülten var onay gelsin artık..
    Tahtanın üzerindeki süper baskı da kalkar..
    Gerçi endeks de kafasını kaldıramıyor ya..

Onay gelse de endeks hareketlenmeden durup dururken yürüyeceğini sanmıyorum açıkcası..

Nede olsa endeks kağıdı..

4. şirketin 10 yıllık grafiğinde 1 doların altı hemen hemen hiç yok. Çok kısa sürelerle 1 $ altına inmiş, hemen çıkmış.

5. BİST endeksinin bankacılık başta olmak üzere bu kadar baskılandığı bir dönem olmamıştı. Hem dışardan hem de içeriden. Halk Bank olayı tüm bankacılığı baskılıyor. Dolar endeksinin ve ABD 10 yıllıkların ralli yapması. İçeride rasyonel olmayan ekonomi söylemleri. Merkez Bankasının elinin kolunun bağlanarak elini açık edilmesi, Ülkenin aniden seçim sürecine girmesi ve ilk defa yeni bir yönetim tarzının gelecek olmasının belirsizliği ve tüm bunlara bağlı olarak dolar / Tl nin önlenemeyen yükselişi, İran ve Kudüs gerilimi, İyi yönetilemeyen AB ile ilişkiler , Anormal yükselen petrol fiatları ile yükselen enflasyon, Suriyede belirsizlik ve ülkenin; ABD nin hatalı ve evanjelist ve terörist yapılarla işbirliği neticesi karşı karşıya gelmesi ile hisse fiatı 4 Tl. ile 0.5 defter değeri ile 4.5 F/K ile işlem görmesi. Belki 20 yılda bir olur. Bu fiatlar kriz fiatlarıdır. Hiçbir şey devamlı düşmez veya yükselmez. TL reel endeksi diplerde ve aşırı satım bölgesinde iken bankacılık endeksi tarihi dip seviyelerinde iken baskıdan bunalan biz küçük yatırımcılar hisseyi buradan satıp ne alacağız ? Ayrıca Yapı Kredide geçen 3 aylıkra 1 milyar olan kar 1.250 milyara yükselmiş, bankaya yeni yönetim gelmiş, banka sahipleri bankasına güvenerek 1 milyar dolar gibi taze kan koyması ve kriz ortamında yükselen özsermaye karlılığı , sermaye yeterlilik rasyosu ve büyüyen aktfleri ile fonların mutlaka dikkatini çekecektir. Çok yakında bedelli baskısında kurtılacak ve ülkenin en büyük bankalatından olacaktır. Bu senenin 9 ve 12 aylık bilançoları çok parlak olacaktır. Taze para ile riski en az banka olacağını değerlendirmekteyim.. / YTD.
    Sayın Ahsen2 paylaşımınız için teşekkür.
    Son düzenleme : Ayan; 19-05-2018 saat: 00:07.

6. sayın Ayan yazdıklarınız doğrudur. fakat önümüz belirsizliklerle dolu. bu hafta dolar hakkında bir öngörünüz var mı? 35 gün sonra olacak seçimler hakkında bir tahmininiz var mı? yabancı ve yerli yatırımcılarda ülkemize olan güven her geçen gün farklı boyutlara ulaşıyor. sıkıntı burda... sakince beklemekten başka bir şey olmadığını düşünenlerdenim.. en erken şekilde bu sıkıntılara hükümetin müdahele etmesi lazım..13 haziranda fed faiz artırımıda var. zararda büyük...

http://www.hisse.net/topluluk/showth...80#post2180480

haftalık hisse yarışmamıza kurallara uygun 3 hisse seçin 1 hafta yarışalım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    Şu verdiği kredileri araştırayım dedim de ilk göze çarpan

2015 te akenerjiye kullandırdığı 1.1 milyar dolarlık kredi sakat duruyor
    şirketin durumu malüm
    yapılandırma istemiş deniliyor öyle ise bu yapılan sermaye artırımıda gümmm olur.
    eeee boşa ucuz değil.

riski seven dikenine katlanır diyor tahta.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Sayfa 102/817 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •