Sayfa 153/817 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. Cok detaya girmeden, ykbnk icin 95 yilindan beri gordugum en dip nominal fiyat 990 tl (bugunku parayla 99 kr). Yani banka batmazsa %100 pahali dipten. Ama ustteki rakamlari yazmayayim manipulasyona girer. Onun maasi buraya yatsa da yatmasa da, Koc un olsa da benim olsa da buranin dibi 99 kr.
    Uzun vade dusunen icin sorun yok ama beklemek zor cunku piyasalar volatil ve alternatif maliyet yuksek, 10 yillik faiz bile 17.

Alıntı Originally Posted by alisutcu Yazıyı Oku
    Cok detaya girmeden, ykbnk icin 95 yilindan beri gordugum en dip nominal fiyat 990 tl (bugunku parayla 99 kr). Yani banka batmazsa %100 pahali dipten. Ama ustteki rakamlari yazmayayim manipulasyona girer. Onun maasi buraya yatsa da yatmasa da, Koc un olsa da benim olsa da buranin dibi 99 kr.
    Uzun vade dusunen icin sorun yok ama beklemek zor cunku piyasalar volatil ve alternatif maliyet yuksek, 10 yillik faiz bile 17.
    Cehalet akıyor yazdıklarınız. 95 yılında ki fiyatla bu fiyat karşılaştırılır mı hiç. Aynı mantıkla bir Apple hissesi şuan 10000 kat uzak dibinden

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,921
     Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    Cehalet akıyor yazdıklarınız. 95 yılında ki fiyatla bu fiyat karşılaştırılır mı hiç. Aynı mantıkla bir Apple hissesi şuan 10000 kat uzak dibinden
    ulen maho bak vob24 topiğinde gibi ara gidip gelip topiğe ayar verip durma
    biraz seviyeli yaz ağrol okuduğunu anla
    geçenlerde de laf sokup gittin burası ringonun ahırı değil bilesin.

ne var adamın yazdığın tarihi fibinin ikibuçuk katı üstüne demiş ne var bunda neyi cahillik bunun.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

4. İşc ve yapı kredi ile banka portföyü yaptık .

Vira bismillah .

Vade 3-6 ay .. garanti menşeli genel müdür yapı kredide fark yaratır diye düşünüyorum

Alıntı Originally Posted by Whitewalker Yazıyı Oku
    İşc ve yapı kredi ile banka portföyü yaptık .

Vira bismillah .

Vade 3-6 ay .. garanti menşeli genel müdür yapı kredide fark yaratır diye düşünüyorum
    Bence doğru karar Ykbnk. İş bankasında ise garip bir baskı var

6.  Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    Bence doğru karar Ykbnk. İş bankasında ise garip bir baskı var
    Akp li trader ekibi işc tercih etmiyor siyasi yönden . Baskı da onlardan muhtemel

Alıntı Originally Posted by Whitewalker Yazıyı Oku
    Akp li trader ekibi işc tercih etmiyor siyasi yönden . Baskı da onlardan muhtemel
    Paranın siyaseti olmaz, bence ky çok olabilir.

8.  Alıntı Originally Posted by Caho Yazıyı Oku
    Paranın siyaseti olmaz, bence ky çok olabilir.
    Başka açıklama bulamıyorum . En defansif banka kriz Ortamında ..

Sayfa 153/817 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •