Sayfa 436/817 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 3,481 - 3,488 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku

Uzun vadeci kurumsal SATTI kısa vadeli çok ucuzcu tayfa ALDI..
    Millet 2-3 kademe peşinde..
    yanlış yorum olmuş. uzun vadeli kurumsal , yatırım yapılabilir ülke notunu kaybettiğimizde sattı. milletin ne kadarı 2-3 kademe peşindedir, bilemedim. öyle dahi olsa maliyetleri yukarıda kaldığından yatırımcı olmuşlardır. ucuzcu tayfaya bravo diyorum. pahalıcı tayfaya sözüm yok...

2. Merill mi o
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3. 6 KY 1 er milyon alsa bu iş olacak

operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

4.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    yanlış yorum olmuş. uzun vadeli kurumsal , yatırım yapılabilir ülke notunu kaybettiğimizde sattı. milletin ne kadarı 2-3 kademe peşindedir, bilemedim. öyle dahi olsa maliyetleri yukarıda kaldığından yatırımcı olmuşlardır. ucuzcu tayfaya bravo diyorum. pahalıcı tayfaya sözüm yok...
    O notun pek bir önemi yok..
    Yıllarca yatırım yapılamaz notu ile borsa çok daha iyi performans sergiledi idi..

Ben 9 temmuz tarihini Berat.A. ın maliye bakanı olarak atanması günü olduğundan dolayı önemsiyorum..

TR nin aile şirketine döneceği gaydırı guppak ekonomik kararlar alınacağı (faiz - enflasyon) korkusu YERLİ ve yabancı yatırımcıyı satışa yönlendirdi..

Üzerine birde TL sıkışıklığı eklenin ce yabancı kisvesi altındaki türkler de TL bulmak için hisse satmaya başladılar..
    unlu menkul değerler mesela..

Ben pahalı demiyorum hisseye..
    Ama ucuzun ucuzu vardır.
    + zamanlama herşeydir..

Çok ucuz ama sürünen çokk hisse var borsada..
    2 sene evvelde ucuzdular..

2.4 ortalaması olan birisi 2019 nisanına geldiğinde maliyeti 3 tl olacak.
    1 sene sonra faizler 15 e düşse bile 3.50 olacak..

Matematik herşeydir..

YKBNK nın zaten tepesi taş çatlasa 5 tl ler..

5. 4 ayı sürünme bölgesinde geçirmiş . Ayağa bir kalksa koşmaya gerek yok yürümesine de razıyım

6. lütfu bey sabah alış kadameleri bu kadar dolu değildi alıcılarında büyük olması küçük yatırımcının elinden 6 milyon 300 bin lot malını alması iyiye işaret eger gün boyu böyle devam ederse 1 .70 gitmesi kolay olur yeterki alıcılar böyle dirençli olsun birde endeks ekside olması endeks eksideyken dahi böyle almaları dahada güzel

7.  Alıntı Originally Posted by borsa_ankara Yazıyı Oku
    lütfu bey sabah alış kadameleri bu kadar dolu değildi alıcılarında büyük olması küçük yatırımcının elinden 6 milyon 300 bin lot malını alması iyiye işaret eger gün boyu böyle devam ederse 1 .70 gitmesi kolay olur yeterki alıcılar böyle dirençli olsun birde endeks ekside olması endeks eksideyken dahi böyle almaları dahada güzel
    Sn borsa_ankara, şahsen ben iyi tanımadığım bu tahtaki alan satan için net bir yorum yapamıyorum, ama öğleden sonra dünkü gibi Credit gelirse mecburi bir hareketlenme olur diye düşünüyorum, dün sabah destek atan Merill akşam üstü köstek oldu ve kağıt o yüzden 1.61 geçemedi, bakalım bugün nasıl olacak izleyip göreceğiz

8. lütfu bey sıklıkla derinlik paylaşırsanız topik olarak teşekkür ederiz bilgi herseydir rica etsek derinlik paylasırmısınzı 30 dk aralıkla vb

Sayfa 436/817 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •