Sayfa 461/817 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 3,681 - 3,688 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    bu konuda haklisin..1.56 ya alış yazmıştım gelmemiş
    endekse göre oldukça diri duruyo
    kardeş 1.56 nedir ben geceden 1.57 ve 1.58 girdim onlar bile gelmemişken 1.56 gelebilirmi

2.  Alıntı Originally Posted by borsa_ankara Yazıyı Oku
    https://i.hizliresim.com/mM6El1.png bence bugün endeksin kac puan düştüğüne yapı kredinin ne kadar düştüğüne banka endeksinin ne kadar düştüğüne ve diğer bankaların ne kadar düştüğüne bakıp burda yazmak gerekir bu hisse sahiplidir burdan kendine yem çıkarmaya çalışanlara duyrulur
    Ben hisseyi Kim aliyor Kim satiyorla ilgilenmiyorum. Zaten tepki vermesi gerekiyordu. Birileri belki de kisa vadeli bir hareket yaptiracaktir.
    Siz 2019 yilinin Turk bankaciligi icin nasil gececegini yorumlayin.
    Dolari buyuk baski ile 31 aralikda 5.2 lerden kapattilar. Bir cok sirket bilancosunda gecici Bahar yasanacak.
    31 Mart secimlerinden sonra neler olacak biraz kafayi ona yormak lazim.

3.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Ben hisseyi Kim aliyor Kim satiyorla ilgilenmiyorum. Zaten tepki vermesi gerekiyordu. Birileri belki de kisa vadeli bir hareket yaptiracaktir.
    Siz 2019 yilinin Turk bankaciligi icin nasil gececegini yorumlayin.
    Dolari buyuk baski ile 31 aralikda 5.2 lerden kapattilar. Bir cok sirket bilancosunda gecici Bahar yasanacak.
    31 Mart secimlerinden sonra neler olacak biraz kafayi ona yormak lazim.
    derdin mal almaksa bu havada almazsan dahada alamazsın ha bak yapı kredi dün çok düşmedi Akbank al garanti al halk al neden yapıkredide ısrarın elinde mal olmadıgı bariz belli ama yanlış yerden olaya giriyorsun bankacılık sektörü kötü olacak diyorlar hepside astronomik kar açıklıyor dedim ya burda sana arpa yok paran varsa riski sevmiyorsan git faize yatır saçma sapan yorumlarla topiği meşgul etme ya borsadan anlamıyorsun yada burda insanlarla kafa buluyorsun kimin aldığı önemli değilmiş şakamısın nesin yabancı son 10 günde 14 milyon mal almış tahtada yoksa senmi aldın bunca lotu belkide mal alacan tüm bankalara agresif satış geldi yapı kredi düşmedi diyeee cıldırıyorsunn dert başkada anlarız yakında belkide dün malı sattı aşağıdan yerine koyarmıyız telaşası diğer bankalar düşüp bu düşmeyince tabi bir korkudur bir endişedir sardı vatandaşı ya alamazsam endişesi yakında anlarız vatandaşın sıkıntısını

4. dün satılan malın % 70 garanti tek basına aldı bugünde alıma devam ediyor suana kadar alımların % 50 garanti aldı yaklaşık 2.5 milyon lotla 2 günde aldığı mal 10 milyon lotlara gelmiş durumda

5. yapı kredi hissesinde son dönemde ayı tuzağı oluşumu vardır özellikle teknik görünüm düşmüyorum hatta çıkıyorum derken hisse fiyatı baskılanmaktadır ama bir dönem sonra hissede teknik görünüme katılmak zorunda kalır ters uyumsuzluk vardır bir dönem sonra hisse teknikle aynı çizgiye döner buna ayı tuzağı denir yapı kredidede su an o tuzak vardır dikkatli olun ayı tuzağına düşmeyin https://i.hizliresim.com/36L7p0.png

6. Usd olarak değerlendirince farklı bir tablo çıkıyor.Bilançoya kadar vakitleri var,bu ay ne yaparlarsa yapsınlar alttan alıp müşteri bulurlarsa yukarıdan satsınlar. bilanço dönemi yaklaştıkça işler tersine döner.Hacim çok düşük piyasada ky yok.Kredili mal alan yok.Satmak için bile bu kağıdı yükseltmeleri lazım.

7. 1.57deki mayinimida patlatmis...bist toparlasada kurtulsak kademe kademe bana satmaktan bikmadi...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

bunlar mal verme değil, korkutma satışı. mal gelmeyince aşağı basarım diyor. öyle hızlı basıyor ki, üstüne para da verecek sanki

Sayfa 461/817 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •