Sayfa 468/817 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. bu arada onu bunu bosverinde abd piyasasi cosuyo; eger kapanislarida boyle olur ve hafta sonu sarı kafa sacmalamaz ve bizdede negatif bir haber akışı olmassa bist gap lı yukari acar gibi...dua edelimde normal acip yurusun yukari yoksa bumerang gibi geri gelir ;)

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    maşallah dediğim üç gün yaşamıyor.
    1.53 den bile gelmiş
    ptesi 1.61 den okutabilirsem yeter

16.96 Since 27 Aralık 2023

3. Enerji dağıtım bedelleri artmış.Ykb 'nın ciddi alacağı var bu şirketlerden.Direk etkilenmesede bu şirketlerin toparlanması için kamudan ilk hareket olması açısından önemli.

4. POWELL'IN KONUŞMALARI YATIRIMCIYI RAHATLATTI

Fed Başkanı Jeremo Powell, Atlanta'da yaptığı konuşmada, merkez bankasının bu yılki risk kararlarının farkında olduğunu ve politika kararlarında sabırlı ve esnek olacağını söyleyerek yatırımcıları rahatlattı. Powell, Trump'ın istemesi halinde bile istifa etmeyeceğini, Fed'in kültürünün çok sağlam olduğunu ve siyasi olmadığını belirterek de piyasalara güven verdi.
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. haftaya 1.66/1.68 arası görülür gibi...son 5/6 aylık düsen kanal direnc cizgisi var orada....orayı aşarsa çanağa niyeti olabilir orada takilirsa geri dönüş muhtemel...gibi...

bu arada aylik grafige baktigimizda ayi piyasasi 9 barlik bir surecte seyretmis gecmiste ve dönüş olmus...şuanda biz 10uncu kirmizi bardayiz ve bu ay karar ay olabilir dönüş icin...hic bir piyasa ölümüne ayı yada boğa sürmeyecegine göre biyerde kırılma yaklaşıyor olabilir ve ic siyasi gelisimlerden bagımsız olarak globallikte abd/cin anlasma imzalarina ve fed in parasal daralmayi frenleyecegi bir yila sahitlik edebiliriz bu olasiliklar gelismekte olan ulke piyasalarinda olumlu algi yaratabilir...

bu ay ykbnk ta yesil bir bar gundeme gelirse muhtemelen diger olasi yesilliklerde burda olmayacagim falat farketmez bist bir gemi burda orda şurda ayni gemide yesillikler acar yeterki bogaya evrilsin eylül...

Son düzenleme : illim; 05-01-2019 saat: 04:30.

6. buda hafta basindan buyana para giris cikisi...

bu arada veriler alinti veri paylastikca önemi artar diye paylasiyorum...

7. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. 40 milyar sermaye ile en uyuz fiyatlamayı yapan çıkışlarda en geri kalan düşüşlerin heveslisi bankamıza selamlarımızı iletiyoruz...
    @karahanager

Sayfa 468/817 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •