Sayfa 480/817 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 3,833 - 3,840 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by fikret Yazıyı Oku
    Manyakmı bunlar yüzde 13 dolar faizimi olur delirdilermi

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Içini böyle mi boşalıyorlar acaba

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Içini böyle mi boşalıyorlar acaba
    sanki kendi gelirlerini garantiye almışlar gibi görünüyor ortaklar.%80 den fazlasını almaya taliplermiş.verin bana bende alayım .sahi bizim alma şansımız varmı.
    ben birşey bilmiyorum.bilsem burda işim ne.

arkadaşlar buraya yazmakla olmaz, yapıkredi bankasına , koç holding e rahatsızlığınızı yazın, hisse geri alım talebinizi iletin, bu ortak olarak normal talebimizdir, ben az önce yazdım.

4. Sn.kentuf
    Bu son haberi biz mi yanlış yorumluyorsunuz, yıllık 14 dolar faizi verecekse 5 yıl bende yaralanan, bende hissedarım. Bu tatlı gelir niye sadece büyük ortaklara

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    amerikada vergiler çok yüksek
    ben lokasyoncuyum amerikada yer alsam florida dan yer almam

gayrimenkul yatırımı boş kalmayacak kadar iyi yerlere yapılır.
    bu tarz yerler 2008 amerikada da vitrine satışa çıkmadı diye biliyorum.

Konuta oturma dışında yatırım yapmak ise tam bir ahmaklık TÜRKİYEDE ÖZELLİKE.
    işyeri kira geliri stopaj avantajlarından dolayı dünyanın her yerinde daha iyi bir gelir kapısı.

ev var ev var
    işyeri var işyeri var
    hepsini değer yapan lokasyonu
    Yanlış bilgileriniz var.
    Emlak vergileri yüksek ama yukarda belirttiğim net gelirde emlak vergisi dusulmustu
    Gelir vergileri , Trump sağolsun şu an Türkiye'nin altına çekti.
    Florida emlak yatırımı için en doğru yerlerden biri. Eyalet vergisi yok.
    Florida , Amerika'da nüfusun en çok arttığı 2-3 eyelatten biri.Krizde bile evleri kiralarken hiç zorlanmadim.
    İşyeri getirileri daha yüksek ama bence konut kiraları krize dayanaklı. İşyerleri kapanabilir ama insanlar bir şekilde yaşamak zorunda. Özelliklere hava koşulları ve yaşam şartları ile nüfusu artan bir eyalette talep hep oluyor.
    Amerika emlak yatırımı hala cazip. Bankadan %5 ile kredi alıp , %8 ile kira topluyorsunuz. Kiracılar sizin yatiriminizi ödüyor. Detayları burda anlatmanın gereği yok, ama sistemi kurduğunuzda parasız para kazaniyorsunuz.

6. demek ki burada kimse nitelikli yatırımcı değil, 3-5 ay önce %25lere varan usd faizle kupon sattı bütün bankalar. nitelikli yatırımcı olsaydınız teklif alırdınız. yani o tahvillerin faizinde şaşacak birşey yok

7.  Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    demek ki burada kimse nitelikli yatırımcı değil, 3-5 ay önce %25lere varan usd faizle kupon sattı bütün bankalar. nitelikli yatırımcı olsaydınız teklif alırdınız. yani o tahvillerin faizinde şaşacak birşey yok
    Yok efendim kendi adıma konuşuyorum hasbelkader ufak bir yatırımın var. Öyle eurobond filan alacak rakamlar benim için hayal.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    demek ki burada kimse nitelikli yatırımcı değil, 3-5 ay önce %25lere varan usd faizle kupon sattı bütün bankalar. nitelikli yatırımcı olsaydınız teklif alırdınız. yani o tahvillerin faizinde şaşacak birşey yok
    yanlışınız var, o faiz dolar için değil, tl içindi.

Sayfa 480/817 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •