Sayfa 510/817 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 4,073 - 4,080 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by Morrick Yazıyı Oku
    Gaz vermeye gerek yok. Çok hızlı gidiyor. Benim beklentim daha yavaş ve sakindi. Bu sert çıkışların duzeltmeside sert olabilir. Böyle gideceğine sindire sindire gitmesini tercih ederim. Bu saatten sonra zaten küçük yatırımcı cesaret edip alamaz. Ağalar ne derse o olacak. Garan da hiç yüz vermiyor bu hafta. Garan yukselisine devam etse biraz daha guvenim artacak buna. Tamam mı devam mi kararını sanırım garan verecek. Bunu en dipte kaldığı için aldım. Diger bankalarla aradaki farki becerip kapatabilirse artik burada olmayacağım.Ykbnk iyi hoş ama daha iyi durumda olan bankalar varken burada durmak bana anlamsız geliyor.

SKR-H0 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gaz vermiyorum ama siz de boş yapmayın. Daha iyileri varsa geçin kim tutuyor sizi...

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Millet diğer Bankalarla uğraşırken Elin yabancıları Yapı yı parsellemiş , yabancı ne derse o artık , Yerliler dusurmek icin vermiste vermiş ama tık yok , yabancılar ne derse o artık , indir bindir indir bindir bi de bakmısın nerelere getirmişler , ödenmiş sermaye sekiz milyar kagıdı piyasa degeri 12 milyara indirdiler Bankanın borcu harcı gittikten sonra ozsermayesi 40 milyar diyo Koç holdingin ıslerıni yapsa yeter , yatırım tavsiyesi deildir.....
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

3. devlet enerji şirketleriyle ilgili birşeylerin hazırlıyormuş bloombergte söylendi. bu bereket enerjiden dolayı harekete geçebilir, daha rallinin başında olabilir deniyor.

4. yiyorsa açığa basın... short açın yiyorsa...

ne o yemiyor mu ?

5. 1 liracılar nerede yahu ? ne kadar sakinleşti başlık. ben okurdum hep işsizliken karikatür niyetine. leman a para vermeyip burada takılıyordum nerede 1 liracılar engin kariktürlerine gülmek için geldik bulamadık.

6. Cool

Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku

kredi krtlarını kurtarılması ile kart sektörünün önemli pazar payına sahip yapı krediyi takibe alıyoruz proleterya olarak. olası enerji şirketlerini kurtarmada ağırlık artır olarak düşünüyoruz. 100 milyon dolar kredi bulursam arap dünyasından 5 yıllık yatırım olarak güzel bir projeksiyon
    enerji mi kurtarılacak mış ?

Allah Allah

bak para nasıl kazanılıyor üstte yazdım. 1.50 lerde 100 milyon dolar kredi alıyorsun bozuyorsun hisseye giriyorsun.. yatıyorsun sonra. işlem yok. gün içerisinde 3 misli 5 misli arası kredi açılıyor hesabına. istersen yapıştırıyorsun ya Allah diyip genele alış.

3 4 yıl sonra 500 milyon dolar alır faizini öder cketini alır gider. sende açıktan shorttan batırdığın evi satılığa çıkarırsın..

üstte grafik var bu hisse için 1 dolar fiyat çok olağan bir fiyat.. aşırı fiyatı 2.5 $. tarihi dipte evi kaptıranlar büyük ihtimalle miras kalmıştır.

1996 1998 fiyat eetrafından short basmak büyük cesaret demek ki dünyanın sonuna oynamışsın.

7. 2008 dibi 50 cent yapıyor çarp kaç çıkıyor.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,914
    Fonların huyları suyları değişmemiş ise şu ağustos ayı içinde 1.70-1.80 arası satılan mallarını geri almak isterse malüm fon.
    tahtada olacak şeyler çok daha farklı boyutlara ulaşabilir.
    şöyle ki lazard kredi ve diğer risklerin karma haber akışının da belki de bu son tahvil ihracından da haberleri vardı iyice moralleri sıfırladı bedelliye girdikleri tahtada 250 milyon lot mal bastılardı. kötü yani %25 lik takaslarda değişim olurken bu malın o günlerde birileri tarafından dağınıkta olsa karşılanması idi.
    Eyvallah lazard çok büyük bir fon eski huyları devam ediyorsa ki biz bunu ereğli de arcelor birleşmesinde gördük geldi 4 ten tahta 1.9 indirildi. ordan indirdiği tahtayı döndü 3 tl den gerisin geri almadılar mı. ve tahta nerelere gitti. günlerce tınmadı. Diyeceğim para girdimi veya çıktımı ona fikir üretemeyiz. Yapı kredinin 2 tl altında durması da para çıkması kaynaklı idi. Bu para neden çıktı neden giriyor gibi yada girip girmeyeceği belli değil ama herşey dönüp dolaşıp büyük ele bakar borsada.
    Bana ilginç gelen şey panikte eşit ortalamalı xbankta hemen hemen taşıma maliyeti dahil karda iken bu tahtada bedelli yapmasına rağmen zarardayız. Ben tek lot satmadım hatta dünde dahil mal aldım. Benim kafamda yapı kredi için piyasada söylenenlerle alakalı hiçbir kuşku yok çıkıştada düşüşte de benim alım belirttiğim rakamlar içinde her kademeden sadece alırım.
    şu şuan net tahtadaki yeni hakim güç farklı kişiler de dahi olsa şunu diyorlar ben ne dersem o olur. malı geri istiyorsanız buyrun piyasa indirim sezonu da bitti sizde de mallar bitti. Gelelim ufak olan bizlere her kademe leş dolu olan 2.00-2.65 arasında zaten ufaklarda kimsede mal kalmaz. haaa işte ondan sonra sahneye hangi assolist çıkar beni ora ilgilendiriyor.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Sayfa 510/817 İlkİlk ... 10410460500508509510511512520560610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •