Sayfa 511/817 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Çeyrek dolara ykb alıyorsun üstad binası o kadar para eder takma kafaya 10 sente düşsün iki katı alırım 10 kuruşa kadar alırım satan düşünsün...
     Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    gundawe karamsar bir laf attık ortaya sende öldürdün.
    bak ben bu hissede zararımı temettüden çıkaracağım varmışın iddaya
    bırak fiyatı temettü diyorum.
    14-08-2018...

2. A

SM-G7102 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    Fonların huyları suyları değişmemiş ise şu ağustos ayı içinde 1.70-1.80 arası satılan mallarını geri almak isterse malüm fon.
    tahtada olacak şeyler çok daha farklı boyutlara ulaşabilir.
    şöyle ki lazard kredi ve diğer risklerin karma haber akışının da belki de bu son tahvil ihracından da haberleri vardı iyice moralleri sıfırladı bedelliye girdikleri tahtada 250 milyon lot mal bastılardı. kötü yani %25 lik takaslarda değişim olurken bu malın o günlerde birileri tarafından dağınıkta olsa karşılanması idi.
    Eyvallah lazard çok büyük bir fon eski huyları devam ediyorsa ki biz bunu ereğli de arcelor birleşmesinde gördük geldi 4 ten tahta 1.9 indirildi. ordan indirdiği tahtayı döndü 3 tl den gerisin geri almadılar mı. ve tahta nerelere gitti. günlerce tınmadı. Diyeceğim para girdimi veya çıktımı ona fikir üretemeyiz. Yapı kredinin 2 tl altında durması da para çıkması kaynaklı idi. Bu para neden çıktı neden giriyor gibi yada girip girmeyeceği belli değil ama herşey dönüp dolaşıp büyük ele bakar borsada.
    Bana ilginç gelen şey panikte eşit ortalamalı xbankta hemen hemen taşıma maliyeti dahil karda iken bu tahtada bedelli yapmasına rağmen zarardayız. Ben tek lot satmadım hatta dünde dahil mal aldım. Benim kafamda yapı kredi için piyasada söylenenlerle alakalı hiçbir kuşku yok çıkıştada düşüşte de benim alım belirttiğim rakamlar içinde her kademeden sadece alırım.
    şu şuan net tahtadaki yeni hakim güç farklı kişiler de dahi olsa şunu diyorlar ben ne dersem o olur. malı geri istiyorsanız buyrun piyasa indirim sezonu da bitti sizde de mallar bitti. Gelelim ufak olan bizlere her kademe leş dolu olan 2.00-2.65 arasında zaten ufaklarda kimsede mal kalmaz. haaa işte ondan sonra sahneye hangi assolist çıkar beni ora ilgilendiriyor.
    Ben de o ters köşe olanlardanım. 1.79 dan sattım sonra güyya gelecekmiş gibi 1.70 lere 1.72 lere alım girdim. Sonra bir baktım 1.80 nin altına girmiyor 30 bin satmıştım 1.55 maliyetle aldıklarımdan anca yeniden 1.85 maliyetle 25 bin lot toplayabildim tren kaçıyor diye. Sizler haklı çıktınız. Umarım 2 yi kırarda şöyle bir 2.20 yapar. Gerçekten yanlış zamanda satılan hissenin arkasından izlemek gibi asap bozucu bir durum yok.

4. 2 ye vurdu çekti. 2.00 da psikolojik direnç 2.01 de 200 günlük basit ortalama var, bu iki seviyeyi kırar ve üstte kanış yapabilirse 2.35 e kadar önü açık. YTD

5'i 1$ olsun diyordum.
    Ne ara 2,5 tanesi 1$ olmuş bea?

Elimizdekilerle 1 yemek parası da cıkmaz ki 😢

6.  Alıntı Originally Posted by beyazcocuk Yazıyı Oku
    bankalar onculugunde secım hareketi, 2019 düzeltmesi artık ne dersenız dey,n çıkışın başladıgını dusunuyorum. +%25. bu da ykbnk ta 2 lira civarı olur.
    çok hızlı geldı be

7. Şimdi ne olacak,??

8. garan halk isc mayıs 2018 fiyatlarına ulaştı akbank ve ykb nın daha yolu var. gözüküyor. onlarda oralara ulaşırsa topluca 2019 borsa çok çıkacak hikayesini başlatsınlar temenimdir.

Sayfa 511/817 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •