Sayfa 515/817 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 4,113 - 4,120 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. Dolar-yabanci takas orani- garan bu 3 unde anormallik olmadıkça içim rahat. Sakince beklemeye devam. Kısacılar bilhassa 1.50 maliyetliler kendilerine stop belirleyerek beklesin. Onlar adına piyasayla inatlaşma olmaz kar cepte guzeldir. Kendi adıma uzuncuyum. Düşer çıkar çok ilgilenmiyorum.

SKR-H0 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ben yine çıktım arakdaşlar korkup. 3 pips için 1 hafta uğraşmş gibi oldum. Güvenemiyorum piyasaya, Tüketici güven endeksi açıklandı berbat ötesi, İhracat açklandı aralık ayı yeniden düşüş var. Turizm hariç yeni verilerin hiç biri iç açıcı değil. Bu yılın ikinci yarısı toparlanma muhabbeti dahi inandırıcı gelmiyor bana.

Zaten endekste 105 olmuş yeniden 100 altına inse kimse bir şey diyemez yapıkredi o durumda kaça iner bilinmez. Sonra yine gireceğim ama bakalım daha yukardan mı aşağıdan mı onu zaman gösterecek.

3.  Alıntı Originally Posted by mehmetarslan Yazıyı Oku
    Ben yine çıktım arakdaşlar korkup. 3 pips için 1 hafta uğraşmş gibi oldum. Güvenemiyorum piyasaya, Tüketici güven endeksi açıklandı berbat ötesi, İhracat açklandı aralık ayı yeniden düşüş var. Turizm hariç yeni verilerin hiç biri iç açıcı değil. Bu yılın ikinci yarısı toparlanma muhabbeti dahi inandırıcı gelmiyor bana.

Zaten endekste 105 olmuş yeniden 100 altına inse kimse bir şey diyemez yapıkredi o durumda kaça iner bilinmez. Sonra yine gireceğim ama bakalım daha yukardan mı aşağıdan mı onu zaman gösterecek.
    küçük yatırımcı düşen borsada sıkıca pozisyonunda duruken trendin degişmesinin neredeyse kesin oldugu bir durumda yerinde duramıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    küçük yatırımcı düşen borsada sıkıca pozisyonunda duruken trendin degişmesinin neredeyse kesin oldugu bir durumda yerinde duramıyor.
    Doğrudur yerimde duramıyorum benim huyum her zaman bu. 1.55 den bu rakama kadar 3 kez boşaltıp doldurdum. Çünkü trenden emin değlim. Al satlar yüzünden kaçırdığım da maksimum 2-3 pips bir de komisyonları var tabii o işlemlerin.1.55-1.9X arasındaki Aradaki 40 küsür pips in 2-3 tanesini kaçırıp temkinli olmak bana sabit kalmaktan daha mantıklı geliyor. Yeniden toplayacağım zaten.

5.  Alıntı Originally Posted by mehmetarslan Yazıyı Oku
    Doğrudur yerimde duramıyorum benim huyum her zaman bu. 1.55 den bu rakama kadar 3 kez boşaltıp doldurdum. Çünkü trenden emin değlim. Al satlar yüzünden kaçırdığım da maksimum 2-3 pips bir de komisyonları var tabii o işlemlerin.1.55-1.9X arasındaki Aradaki 40 küsür pips in 2-3 tanesini kaçırıp temkinli olmak bana sabit kalmaktan daha mantıklı geliyor. Yeniden toplayacağım zaten.
    Bu tarz net rallilerde kağıt bazlı trade riskli buluyorum. Sektör bazlı olabilir mesela banka hizmet sanayi vb şeklinde.

Teknikçi arkadaşlar genelde pek yerinde duramıyor ama sizi de o anlamda anlıyorum benim gibi gün içi bakmaya bile pek vakti olmayan aşırı slow trade yapan adamlara geliyor böyle orta uzun vade işlemler.

Bol kazançlar dilerim.

6.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bu tarz net rallilerde kağıt bazlı trade riskli buluyorum. Sektör bazlı olabilir mesela banka hizmet sanayi vb şeklinde.

Teknikçi arkadaşlar genelde pek yerinde duramıyor ama sizi de o anlamda anlıyorum benim gibi gün içi bakmaya bile pek vakti olmayan aşırı slow trade yapan adamlara geliyor böyle orta uzun vade işlemler.

Bol kazançlar dilerim.

Teşekkürler sizin de kazancınız daim olsun.

7. A

SM-G7102 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Yapı Kredi Bankası’nın (YKBNK) bugün 4Ç18 finansal sonuçlarını açıklaması bekleniyor. Banka için 3Ç18 net kar beklentimiz 903 milyon TL olup çeyreksel bazda %19.0 düşüşe işaret etmektedir. Piyasa beklentisi ise 913 milyon TL’dir. Yeni takibe intikal eden kredilerdeki hızlanma sebebiyle kredi risk maliyetinin baskı altında olmasını öngörüyoruz. Hacim tarafında TL mevduat tabanında %3 oranında güçlü artış, düzeltilmiş net faiz marjında sınırlı daralma (-82bps), 85 milyon TL tutarında sınırlı ticari zarar, takipteki krediler rasyosunda 105 baz puan artış ve beklenen zarar karşılıklarında daralma (-%22.5) öngörüyoruz (Nötr)."
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

Sayfa 515/817 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •