Sayfa 516/817 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566616 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 4,121 - 4,128 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by adestim Yazıyı Oku
    yapı kredi bankası’nın (ykbnk) bugün 4ç18 finansal sonuçlarını açıklaması bekleniyor. Banka için 3ç18 net kar beklentimiz 903 milyon tl olup çeyreksel bazda %19.0 düşüşe işaret etmektedir. Piyasa beklentisi ise 913 milyon tl’dir. Yeni takibe intikal eden kredilerdeki hızlanma sebebiyle kredi risk maliyetinin baskı altında olmasını öngörüyoruz. Hacim tarafında tl mevduat tabanında %3 oranında güçlü artış, düzeltilmiş net faiz marjında sınırlı daralma (-82bps), 85 milyon tl tutarında sınırlı ticari zarar, takipteki krediler rasyosunda 105 baz puan artış ve beklenen zarar karşılıklarında daralma (-%22.5) öngörüyoruz (nötr)."
    hangi kurum analisti bu raporu yazan 1.70 den malı veren gibi yazmış ta merak ettim ???
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

2.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    hangi kurum analisti bu raporu yazan 1.70 den malı veren gibi yazmış ta merak ettim ???
    sn kentuf imf gelecek söylentileri gazete haberleri var. imf şart olarak develüasyon yaparak mı gelir ? arjantin ve bizim 2001 yılı gibi. deval olur mu fikrinizi alabilirmiyim.

6. İmalat PMI 44.2. Son 1 ayır tüm verileri takip ediyorum bu kadar görmezden gelinen bir kriz yaşadığımızı hatırlamıyorum evet çok kriz görmedim 38 yaşındayım. Ama şuanki kadar her şey normalmiş gibi davranılanına rastlamadım. Dolar da düştü cari fazla dönemi bitti bitiyor ama yinede iç piyasa toparlanamadı her geçen gün daha da daralıyor. Türkiye nin fiks kriz türü iç tüketimin düşüp cari dengenin oturup sonra dövizin gerilemesi veya değerinde sabitlenmesi ile iç piyasanın toparlanması şeklindeydi bugüne kadar. Bu sefer aynı şey olmayacak gibi gibi. Bankacılık açısından tek sevindirici yan dışarıdan alınan sendikasyon veya benzeri kredilerin geri ödemesi daha kolaylaşacak ama piyasa açılmadan bankaların karlarının yeniden artmasını ve sorunlu kredilerin azalmasını beklemiyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku
    sn kentuf imf gelecek söylentileri gazete haberleri var. imf şart olarak develüasyon yaparak mı gelir ? arjantin ve bizim 2001 yılı gibi. deval olur mu fikrinizi alabilirmiyim.
    bütün her yerde imf gelecek diye yazmışsınız. algı oluşturmayın boşuna. öyle birşey olmayacak. eger imf nin fazla ve atıl parası var ise ancak bizim şartlarımıza uygunsa kredi alabiliriz. yok eger kendilerinin para vermek için şartları varsa, başka kapıya gitsinler.

8.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    bütün her yerde imf gelecek diye yazmışsınız. algı oluşturmayın boşuna. öyle birşey olmayacak. eger imf nin fazla ve atıl parası var ise ancak bizim şartlarımıza uygunsa kredi alabiliriz. yok eger kendilerinin para vermek için şartları varsa, başka kapıya gitsinler.
    imf gelecek diye gazeted AHMET TAKAN dün yazdı. bizde ona göe yyorum yapıyoruz.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/a...si-50602yy.htm

Sayfa 516/817 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •