Sayfa 518/817 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 4,137 - 4,144 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

5. teşekkürler sayın cefaks

6.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    millet imf i neden öcü olarak görüyor anlamış değilim
    imf programı olmasa idi akp 2003-2012 arası bu şekilde bir büyümeyi gerçekleştirebilirmiy di
    nedir yani gelip seni disiplinize etse
    sen imf gelmeden bile %13 faizle döviz borcu alıyorsun şuan
    gelsin algıymış malgıymış traş
    bencede bal gibi imf programı şuan uygulanan
    haklısınız abi. ama imf yok diye çıkıp açıklama yaptılar peşine satış geldi piyasaya. mckinsey dede değişik yol izlemişlerdi izleyelim bakalım ne olacak.

7. size bir analiz kasayım. 1.50 de iken hisse 1996 fiyatının altna gelmiş.
    borsadaki istisnasız en ucuz hisse.

gelgelelim analiz kasmsya

2002 deki tarihi dibinden başlattıği yükseliş ve düşüşe tepeden bir yassı çizersek 2002 tarihi dibine gelirse tamamlanır. bana bir ihtimal gelebilir deval vs. olur ise bunun harici tarihi efsane bir grafiktir.

burada yükselen dipler belki oluşabilir. zaman göstericek bu hissenin büyük potansiyel taşıdığını değiştirmez. alsat a girmek kumardır olur veya olmaz.

sonuç borsadaki en efsane ucuz hissedir ykbnk. garantinin dbini görseniz buna göre ohooo 3 misli pahalıdır.

8.  Alıntı Originally Posted by proleter Yazıyı Oku

size bir analiz kasayım. 1.50 de iken hisse halka arz fiyatının altna gelmiş. 1996 nın.
    borsadaki istisnasız en ucuz hisse.

gelgelelim analiz kasmsya

2002 deki tarihi dibinden başlattıği yükseliş ve düşüşe tepeden bir yassı çizersek 2002 tarihi dibine gelirse tamamlanır. bana bir ihtimal gelebilir deval vs. olur ise bunun harici tarihi efsane bir grafiktir.

burada yükselen dipler belki oluşabilir. zaman göstericek bu hissenin büyük potansiyel taşıdığını değiştirmez. alsat a girmek kumardır olur veya olmaz.

sonuç borsadaki en efsane ucuz hissedir ykbnk. garantinin dbini görseniz buna göre ohooo 3 misli pahalıdır.
    Kimseye karışmak haddime değil ama trade etmeyecekseniz ve ucuz olduğunu düşünüyorsanız (buna ben de katılıyorum) gelecekte çok yüksek bir potansiyeli olduğundan eminseniz her gün takip etmenin stres yapmanın anlamı yok gibi. Alırsınız kenarda tutarsınız haftada bir ayda bir ne olmuş diye bakarsınız. Bunu ben de bir çok hisse de yapmışımdır. Ama trade yapacaksanız takip edersiniz. Evet ucuz endeks ve ucuz kağıtta trade çok gerekli değil. Ama değerine oturmuş yada yaklaşmış bir endekste paralel veya ağırlıklı bir ortalama ile inip çıkan bir borsada trade etmemek doğru değil. 2018 baharındaki düşüş dalgasına yakalanıp ciddi kayıp veren insanlar trade edenler değil etmeyenler oldu. Trade sandığınız kadar kötü bir şey değil hele % 5-10 lu stoploss lu trade ediyorsanız en azından şelalelerden kendinizi korumuş olursunuz.

Sayfa 518/817 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •