Sayfa 562/817 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 4,489 - 4,496 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. kim satıp kim alıyor gören varsa yazabilirmi

2. garanti 5 .861 alıcı yapı kredi 4083 satıcı
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

3. Neden verdiler bu kadar.haber nedir?

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bloomberg'ün haberinde UniCredit'in Yapı Kredi'deki dolaylı hissesine doğrudan sahipliğe çevirmek istediği belirtildi.
    İtalyan banka ile Koç Holding'in ortak girişimi Koç Finansal Hizmetler'in (KFH) Yapı Kredi'de yüzde 82 payı bulunuyor. Habere göre UniCredit, Yapı Kredi'de KFH üzerinden dolaylı olarak sahip olduğu yüzde 41'lik paya doğrudan sahip olmak istiyor.

Söz konusu model, UniCredit'in Yapı Kredi paylarında satış yada azaltım yapabilmesine imkan verecek.

Her iki kurum da UniCredit'in Yapı Kredi paylarına ilişkin karar verirken Koç Holding'e danışma zorunluluğunu ortadan kaldıracak değişikliklerin yıl sonuna dek tamamlanmasını hedefliyor. Kaynaklardan birine göre İtalyan banka için bir seçeneğin halka arza gitmek olabileceği belirtilen haberde görüşmelerin tamamlanmadığı ve herhangi bir işlemle sonuçlanmasının kesin olmadığı ifade edildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5. Bu haber de neden satiş oldu hissede ben onu çözemedim

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Ben sanki kendi hisselerini satmak istiyorlar gibi anladim haberin ingilizce metninden.

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
    Yıllardır beklediğimiz haber ha gayret o malları sıçacaksın unito credit ha gayret sıçta sende yatırımcıda kurtulsun.
    kafalar karşıkken basmaları yersen
    fark etmez 1.50 dedesatmadık 3.50 de satmıyacağımız için
    adamsın gökhan erün adam.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

8.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    Yıllardır beklediğimiz haber ha gayret o malları sıçacaksın unito credit ha gayret sıçta sende yatırımcıda kurtulsun.
    kafalar karşıkken basmaları yersen
    fark etmez 1.50 dedesatmadık 3.50 de satmıyacağımız için
    adamsın gökhan erün adam.
    bence bu haber aslinda olumlu. dun de zaten haber 10.50de bbg’ye dustu, selale ise 11.20de basladi o arada 2.49dan 2.54 yapti hisse. haberin iyi ya da kotu olduguna karar vermek icin koc holdingin aciklamasini beklemek gerek cunku bloombergde haberin unicredit tarafindaki kisilerce paylasildigi yaziyordu. bence soyle bir avantaj olabilir, simdi %41 koc %41 unicredit beraber yonetiyorlar ve iki hakim ortak var. unicredit bu paylarin bir kismini bile satacaksa hakim ortak ozelligini bence koc kendi uzerine almak isteyecektir. zaten zamaninda hisse satisini koclara sormadan yapamaz maddesi de belki biraz bu yuzden koyulmustur. dolayisiyla bence bizim unito credit %10 payini koca satar, koc %51e ulasir, sonra da kalan paylarini alir halka arz mi eder blok olarak mi satar ne yaparsa yapar. sonuc olarak koc bankanin artik tek sahibi olur ve bu da fiyati olumlu etkiler. diger yandan gecen yil unicredit 330 milyon € nakit bedelli, 200 milyon € ana sermaye benzeri borclanmaya katildi. 2005te de 2.5 milyar € ya almisti paylari 😁. su an bu paylarin degeri 8 milyar TL yani 1 milyar € civari ve bankanin projeksiyonlari buyumeyi gosterirken bu fiyatlardan satis yapacagina inanmiyorum unicreditin. dolayisiyla hicbir sey de olmayabilir sadece gelecek icin stratejik esneklik de kazanmaya calisiyor olabilirler.

Sayfa 562/817 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •