Sayfa 566/817 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 4,521 - 4,528 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    bu değer 2,25 tl mi sayın arkadaşım?
    Al-sat diyemem. Rsi günlükte dibe deyince dönmüş hep. Fiyat nereye değer ona bakmadım. Benim maliyet 2.38

Görüntü yükleyemiyorum

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ortakahve Yazıyı Oku
    Al-sat diyemem. Rsi günlükte dibe deyince dönmüş hep. Fiyat nereye değer ona bakmadım. Benim maliyet 2.38

Görüntü yükleyemiyorum

2,10 tl de 150 binlot alıcıyım.buraya kadar beklerim.gelirse alırım gelmezsse kısmet değilmiş derim.

3. Majör bir sorun görünmüyor. Bedelli sermayenin karşılığını son gelinen rakamlarla vermiş oldu. Ama 2,50 den 1 yıl önce alan bekleyen bedelliye katılan 3 liradan satsa da kar edemedi. Bu 1 yılda reel faiz oranları daha önde yürüdü. İşte bu 3 lira ve üzeri tam çalışıyordu ki bu haber yada be hareket geldi. Yılın yükseği 2,82. Bu hareket 2 lirada bitebilir yada daha öncede bitebilir. Bana göre mal kıymetli olmasa böyle bir şey yaşanmazdı. Yabancı oranları ve takaslara bakarak ileriyi görmek mümkün değil. Tersine yabancı oranı azalıyorsa borsanın çıkacağına inancım artar. Özet cümle : mal kıymetli.

4. Arkadaslar sizce buralardan alinir mi

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by denizci2 Yazıyı Oku
    Arkadaslar sizce buralardan alinir mi

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

kimse al yada sat diyemez kardeş.ben grafiğe inanmam.grafikçilerin bir dediği bir diğerine tutmaz.herkes bir senaryo çizer. tutarsa kahraman olur tutmazssa yanıldım der geçer.2,10 2,06 lardan bahsediliyor. düşürürlermi büyükler bilmiyorum.bende bekliyorum senin gibi. evet çok ucuz enazından bir yüzbinlot çocuklara iyi bir miras olur ilerde bu şirket koçun şirketi.üstelik yabancı ortaklığı var. belliki temettüye önem verilecek.hislerimde yanılmıyorsam eğer önümüzdeki yıl iyi bir temettü ile borsanın flaş hissesi olmaya aday görünüyor.koç gurubu boşuna kürek çekmez kardeş. adamlar hem akıllı hemde adaletli kişiler.
    kararını kendin ver kimseye bahane bulma. borsa bir nevi kumar makinası sabır ister mantık ister.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,904
    tahtadakini gelip yabancı ara sıra tokatlamaz sa bir bir bok olacağı yok.
    şekil a daki gibi
    citi bıraktı almayı aslan kesildi açıkçılar tahtada 50 milyon açıkta mal var nerden bakarsan bak
    hemde iyi havada bırakma cesareti var adamların vayyy beeee

Bizim için değişen bir şeymi var yoook
    3.6 altında her yerden 0.01 e kadar alırız biz hamalız.

Denizbnak kaça satıldı kaç pddd den işlem görüyor
    zamanında finansbank kaç pddd den satıldı
    kimin eli kimin döte belli olmaz da kimse salak değil
    tüm dünya aşağılarda bankalarda onlar yürüdüğünde bu katırda yürür aksi halde
    bu şekilde oyuncak olmaya devam eder.
    acelemiz yok sokağa atacak para var bende keyfimin kahyasımı tahta yapıcı pehh
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

7.  Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    2,10 tl de 150 binlot alıcıyım.buraya kadar beklerim.gelirse alırım gelmezsse kısmet değilmiş derim.
    -%2-%4 arası belki aşağı gelebilir gibi görünüyor grafikte ama gelir, gelmez daha da düşer bilemeyiz.

8.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    "UniCredit Yapı Kredi'deki dolaylı hissesine doğrudan sahip olmak istiyor"
    -bloomberg-

https://www.bloomberght.com/unicredi...stiyor-2231457
    kocun eski ortağı söz sahibi olacak

Sayfa 566/817 İlkİlk ... 66466516556564565566567568576616666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz