Sayfa 606/817 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656706 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 4,841 - 4,848 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by şekerci Yazıyı Oku
    Bence anlaşacaklardır aksi halde süründürürler, endeks çıkarken çıkmaz düşerken önde gider, günlük bikaç kuruşa trade yaparlar, lamba yaktırırlar, yabancı oranı dipleri bulur, açıkçılar üşüşür zannedersinki tahta sahipsiz, bu uluslararası ticareti bilen iki önemli kurumun çıkarına olmayan herkesin kaybettiği durumdur, gülünçtür, örneğin şekerbankın alamadığı kazaklara ait hisseler ve şekerbankın hem sektörde hem borsada durumu

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hep yazıyor, söylüyorum. 8 yıldır elimdeki kağıttan para kazanamadım, çıktım(2.51'den) başka kağıda (aselsan) geçtim bir ayda %10 yukarıdayım. Zararda değilseniz aman derim, adamın saçlarını beyazlatır.

Mehmetkirsoy Guest
    Türkiye’nin eski toprağı olan Libya’nın başında asırlar boyunca İstanbul’dan gönderilen idareciler bulunmuştu ve Libya, Birinci Dünya Harbi senelerinde Ortadoğu’da patlayan Arap İsyanı gibi bir başkaldırı ile değil, 1911’de diğer bir ülkenin, İtalya’nın işgali neticesinde elimizden çıkmıştı.

İtalya, 23 Eylül 1911’de Osmanlı İmparatorluğu’na bir ültimatom verdi ve İttihadçılar’ın Trablusgarb ile Bingazi’de yerli halkı İtalyanlar’a karşı kışkırtıp silâhlandırdığını iddia etti. Beş gün sonra başka bir ültimatom ile 24 saat içerisinde Trablus ile Bingazi’nin kendisine terkedilmesini istedi; 1 Ekim’de Libya sahillerini ablukaya aldı, 4 Ekim’de de karaya asker çıkarmaya başladı ve İtalyan birlikleri 19 Ekim’de Bingazi’ye girdiler.

YKBNK günlük
    https://ibb.co/K6rdHv3

4. Destek destektir

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by terguzel Yazıyı Oku
    Hep yazıyor, söylüyorum. 8 yıldır elimdeki kağıttan para kazanamadım, çıktım(2.51'den) başka kağıda (aselsan) geçtim bir ayda %10 yukarıdayım. Zararda değilseniz aman derim, adamın saçlarını beyazlatır.
    Onu bir de 40 lira üstünden maliyetlenen aselsancılara sorun… Orada da ortağız bu arada bol kazançlar.

Özetle ne aldığınız değil neyi ne zaman aldığınız çok önemli. Bunda 1. tur trade ettik 2 altı aldık 2.5 üstü verdik şimdi tekrar geldim 2.5 altı maliyetlendim mutlak güzel yerlere gidecektir banka iyi bir banka.

8. Tren çok dolu galiba , gidemiyor

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 606/817 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656706 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •