Sayfa 654/817 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664704754 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 5,225 - 5,232 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

akbank ve garanti'ye göre sağlam duruyoruz ! en azından bizde yabanci döşeme operasyonunu insaflı yapıyor !! akbank ve garanti'de artik konu tecavüz noktasina kadar geldi.

garan ve akbankı arkada birakip biz onumuze bakalim artik ! bunlari beklersek yandık

yatırım tavsiyesi degildir

2. Biri Allah rızası için akd atsın yav

3. Bu hissede kimse yok galiba bu iyi en azindan

4.  Alıntı Originally Posted by batizzez Yazıyı Oku
    Bu hissede kimse yok galiba bu iyi en azindan
    Biz varız yahu niye yok dedin devre kestirmeden önce 2.15 biraz daha destek attık. istediğin AKD olsun buyur

ykb.jpg

5. Yapı Kredi Bankası2020 ikinci çeyrekte 1 milyar 331milyon TL net kar açıkladı.
    2019 da 1 milyar 120 milyon TL kar açıklamıştı.

2020 2. çeyrekte karını yaklaşık %19 arttırmış.

2019 6 aylık toplamı: 2 milyar 361 milyon TL
    2020 6 aylık toplamı : 2 milyar 461 milyon TL

Hayırlı olsun.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

6. Türkiye’nin en büyük özel banklarından biri. Ama kimseler yorum yapmıyor. Bankalar pandomi sürecindeki fiyatlara geldi maalesef. Bunu hakettiklerini düşünmüyorum. Halk Bank ve Vakıfbank on yaptığı gibi özel banklar da hisse geri alımı yapmalılar.

Bankalarımız dolar bazında daha önce gördükleri değerlerinin neredeyse 1/5 (beşte bir) fiyatlar ile işlem görüyorlar.

Damat bu duruma bir önlem almalı acilen.

7. Damadı bilmem ben 2.15 ortalama ile yüklü mallandım desteğimi attım bir kısmı trade bir kısmı orta vade duracak. Her kademede milyon milyon mal var almak isteyene engel yok satmak isteyene de aynı şekilde keza. Sinek sıklet kalıyoruz böyle tahtalarda o nedenle yerli goygoycu tim pek bulaşamıyor yabancı dönerse çok farklı yerlere de gider ama şimdilik o senaryoya oynamıyorum öyle bir beklentim yok öyle bir gidişat da yok izleyelim bakalım.

Yerli ile bu büyük tahtalar gidemez hareketi görürse yerli de gelir coşkuya tabi. Yabancı da ne var ne yok çıkma derdinde olduğu için sürünüyor güzelim şirketler.
     Alıntı Originally Posted by mustican Yazıyı Oku
    Türkiye�nin en büyük özel banklarından biri. Ama kimseler yorum yapmıyor. Bankalar pandomi sürecindeki fiyatlara geldi maalesef. Bunu hakettiklerini düşünmüyorum. Halk Bank ve Vakıfbank on yaptığı gibi özel banklar da hisse geri alımı yapmalılar.

Bankalarımız dolar bazında daha önce gördükleri değerlerinin neredeyse 1/5 (beşte bir) fiyatlar ile işlem görüyorlar.

Damat bu duruma bir önlem almalı acilen.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,922
    biraz 2.03 ortalama mal aldık akino fona.
    dursun şimdilik.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Sayfa 654/817 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664704754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •