Sayfa 663/817 İlkİlk ... 163563613653661662663664665673713763 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 5,297 - 5,304 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bilanço müthiş. Bankalar arasında da en iyilerden olmasını beklerim. Aldık taşıyoruz konuşacak bir şey yok bu millete ucuz mal satamazsın.
    Bilanço hikaye. zamanında nibaş yıllık 4 bazen 6 miyon karlar açıkladığında hisse 0,50-0,98 arası gitti geldi. bu kadar kar açıklamasına rağmen 6-7 yıl millete kan kusturdu. 2018 de ne zaman ki 10 miyon zarar açıklayıp ardından bedeliyi çaktı hisse 46,3 TL fiyatlara kadar geldi. Hissede önemli olan hissenin bir grup veya patron tarafından toplanıp götürülmeye karar verilmesidir. gerisi hikaye.

2. Ben 10 senedir bilancolara ve temel analize göre spotta yatırım yaparım, bir anomali oldu böyle saçma sapan kağıtlar uçtu kaçtı diye kendimi değiştirecek değilim daha ziyade onlar normallesecektir çöp olma haline geri doneceklerdir millet hevesini spekler paralarını alınca. Sadece kar değil borçluluk nakit akışı bir dünya şeye bakıyoruz. Öyle kazanan öyle kazansin biz kendimizi bozmayalım.
     Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    Bilanço hikaye. zamanında nibaş yıllık 4 bazen 6 miyon karlar açıkladığında hisse 0,50-0,98 arası gitti geldi. bu kadar kar açıklamasına rağmen 6-7 yıl millete kan kusturdu. 2018 de ne zaman ki 10 miyon zarar açıklayıp ardından bedeliyi çaktı hisse 46,3 TL fiyatlara kadar geldi. Hissede önemli olan hissenin bir grup veya patron tarafından toplanıp götürülmeye karar verilmesidir. gerisi hikaye.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ben 10 senedir bilancolara ve temel analize göre spotta yatırım yaparım, bir anomali oldu böyle saçma sapan kağıtlar uçtu kaçtı diye kendimi değiştirecek değilim daha ziyade onlar normallesecektir çöp olma haline geri doneceklerdir millet hevesini spekler paralarını alınca. Sadece kar değil borçluluk nakit akışı bir dünya şeye bakıyoruz. Öyle kazanan öyle kazansin biz kendimizi bozmayalım.

Hocam ondan sonra cimere bimere şikayet, neye göre aldın senedi ne temel var ne kar var.. Eee gidiyor trend böyle sonrası .. Belkide bir daha kaç sene sonra görülecek o fiyatlar yazık ki ne yazık..

4. Tufan abinin ( kentuf ) youtube videolarını izleyin şüphesiz ders alanlar için çok dersler vardır

Ders almayan da bu piyasada dayaktan bol bir şey yok. Malesef!

Keriz ot gibidir biçtikçe yenisi bitiyor. Para hırsı öyle bir şey ki etmeyin tutmayın almayın diyoruz kaç senelik borsaciyiz adam kulak arkası ediyor, iki gün sonra geliyor abi zarar şöyle zarar böyle. E ne yapayım güzel kardeşim.

Bana sorana kağıt da tahmin de asla söylemem. Sadece Ben. Graham akıllı yatırımcı kitabini oku diyorum, 10 kişiye söyledim 1 tanesi okumadı herkes istiyor ki al diyen sat diyen biri olsun o da hiç uğraşmadan zengin olsun.

Varsa diyin biz de olalım ben bugüne kadar görmedim
     Alıntı Originally Posted by epi0369 Yazıyı Oku
    Hocam ondan sonra cimere bimere şikayet, neye göre aldın senedi ne temel var ne kar var.. Eee gidiyor trend böyle sonrası .. Belkide bir daha kaç sene sonra görülecek o fiyatlar yazık ki ne yazık..

5. Bilanço, kar, pd, dd, alış-satış fiyatı farketmez para geldikçe aloorum, ytd be guzum

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,662
    Blog Entries
    6
    YKBNK kasım vadelisi ;
    Short mevcut durumda tehlikeli. ama 2,22 üstüne atmadan long girmek te erken olur.
    2,15 altı ve 2,22 üstü kapanışlara dikkat.
    ekran karşısında sıkılan ve az bi macera olsun diyenler için 2,05 stoplu bir long denemesi 2,15 den neden olmasın...

Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

7. Bankalar arasında en sağlam duran banka sendikasyon kredisi etkisi mi acaba🤔

8. Bütün analistler bilancoyu çok olumlu buluyor.piyada nefes aldığında çok hareketli olabilir.

Sayfa 663/817 İlkİlk ... 163563613653661662663664665673713763 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •