Sayfa 674/817 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 5,385 - 5,392 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. HSBC Bugün 34 milyon lot almış 3.08 ortalama ile daha gidilecek çok yer var diyor yabancı
    Yatırım tavsiyesi değildir sadece kendi görüşlerimdir

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,916
    durmak yok daha başlamadık bile.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

3.  Alıntı Originally Posted by locca Yazıyı Oku
    Bizim bi rsı cı bankacı arkadaş vardı o ne oldu 😀😀
    Yatırım tavsiyesi değildir
    Burdayım kardeş..Buyur..Halen daha yükseliş mi bekliyorsun hissede.Faiz kararı da geldi.Kafanıza çaksınlar malı da bir akıllanın.

4.  Alıntı Originally Posted by locca Yazıyı Oku
    HSBC Bugün 34 milyon lot almış 3.08 ortalama ile daha gidilecek çok yer var diyor yabancı
    Yatırım tavsiyesi değildir sadece kendi görüşlerimdir
    Ya acayip gülüyorum şu yorumlara.Ne olmuş almışsa,bugün aldığını yarın verir yahu.Hissenin fiyatı 3.18 lere gelmiş.20 günlük ortalama 2.48 de kalmış..Önce şunu bir bilin.Hareketli ortalamalar fiyatı mıknatıs gibi aşağı çekerler. Yani ortalamalar fiyata doğru kaymaz,fiyat ortalamaya kayma eğilimindedir hep

5. Hadi bakalım 3.04 çaktık malı teknik başkan.

Ama kabul et komik oldu rsi filan derken küt diye 2.65 - 3.15 hareketi
     Alıntı Originally Posted by Hissekolik Yazıyı Oku
    Ya acayip gülüyorum şu yorumlara.Ne olmuş almışsa,bugün aldığını yarın verir yahu.Hissenin fiyatı 3.18 lere gelmiş.20 günlük ortalama 2.48 de kalmış..Önce şunu bir bilin.Hareketli ortalamalar fiyatı mıknatıs gibi aşağı çekerler. Yani ortalamalar fiyata doğru kaymaz,fiyat ortalamaya kayma eğilimindedir hep
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Hadi bakalım 3.04 çaktık malı teknik başkan.

Ama kabul et komik oldu rsi filan derken küt diye 2.65 - 3.15 hareketi

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bugün 200p artış gelseydi,2.40 larda bulurdun YKB yi.. Bak güzel kardeşim siz bu yollardan giderken,ben geri dönüyordum.Bizim gibi az gelişmiş,başkasının sermayesine muhtaç,kredi notu an itibarıyla Uganda ile eşdeğer memleketler böyle haberlerle ters algılarla balinaları zengin eder.
    Yok bilanço,yok DD,yok PD diyorsunuz ya.Al sana orjina analistten yorum.Bir kere yüksek faiz ,bankaya yaramaz,kanını emer.Kısa vadeli borca(topladığı mevduata)yüksek faiz ödeyecek..ve pandemi dönemi durma noktasına gelen iş yerlerine uzun vadeli kredi verecek (alacaklarını tahsil de edemeyecek,ama faizi mevduat sahibine seve seve ödemek zorunda kalacak)Ez cümle;karlılıkları orta vadede azalacak.Hani sen uz.vade yatırımcısın ya,al sana analizin dibi

7.  Alıntı Originally Posted by Hissekolik Yazıyı Oku
    Bugün 200p artış gelseydi,2.40 larda bulurdun YKB yi.. Bak güzel kardeşim siz bu yollardan giderken,ben geri dönüyordum.Bizim gibi az gelişmiş,başkasının sermayesine muhtaç,kredi notu an itibarıyla Uganda ile eşdeğer memleketler böyle haberlerle ters algılarla balinaları zengin eder.
    Yok bilanço,yok DD,yok PD diyorsunuz ya.Al sana orjina analistten yorum.Bir kere yüksek faiz ,bankaya yaramaz,kanını emer.Kısa vadeli borca(topladığı mevduata)yüksek faiz ödeyecek..ve pandemi dönemi durma noktasına gelen iş yerlerine uzun vadeli kredi verecek (alacaklarını tahsil de edemeyecek,ama faizi mevduat sahibine seve seve ödemek zorunda kalacak)Ez cümle;karlılıkları orta vadede azalacak.Hani sen uz.vade yatırımcısın ya,al sana analizin dibi
    Ben zaten verdim malı bana anlatma.

Ama 13 senedir bilanço milanço ile bu işi yapıyorum çok şükür, ne altını ne doları ne dolar faizini ne de TL faizini kıyaslayamayacak kadar iyi getirim var. Bizim de 3 5 numaramız var RSI başkan

8.  Alıntı Originally Posted by Hissekolik Yazıyı Oku
    Bu tür basit laf oyunlarını bırakın artık sen rsı 2.2 den alırım fln derken hisse 3.18 görmüşse bu işten birşey anladığını iddia etmen yersiz olur hisse 2 TL de 2 ay süründü madem niyetin vardı alsaydın almamışsın elinde mal yok habire bol keseden atmanın manası ne 😀
    Yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 674/817 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •