Sayfa 679/817 İlkİlk ... 179579629669677678679680681689729779 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 5,425 - 5,432 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. bunlardan bir pok olmaz adamlar 1.90 dan 3.10 kadar getirdiler tabiki adamlar burdan ele vermeye bakıyorlar ancak aracı kurumun tek tek lot sayarak ele vermeye bakıyorlar nasıl sizler kazanmak için oynuyorsanız onlarda yani aracı kurumlarda kazanmak ister öyle yok jp morgun hedep fiyat vermiş 3.90 dan 5.40 lara onlara bir şey demek istiyorum hadi ordan siktr gidin para kaptıracak kadar enayi degiliz ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Jellat Yazıyı Oku
    bunlardan bir pok olmaz adamlar 1.90 dan 3.10 kadar getirdiler tabiki adamlar burdan ele vermeye bakıyorlar ancak aracı kurumun tek tek lot sayarak ele vermeye bakıyorlar nasıl sizler kazanmak için oynuyorsanız onlarda yani aracı kurumlarda kazanmak ister öyle yok jp morgun hedep fiyat vermiş 3.90 dan 5.40 lara onlara bir şey demek istiyorum hadi ordan siktr gidin para kaptıracak kadar enayi degiliz ytd
    O hedeflemeler tamamen saçmalık..
    Kime ne amaçla veriliyor kim okuyor da işlem yapıyor yada yararlanıyor bilinmez..
    Bir ton boş istihdam..Gizli işsizler..
    Havalarından falan da geçilmez haa..
    Büyük bankaların yatırım merkezlerine bi git..
    Allahım nereye geldim dersin konulu mu dönüyor burada dersin..

Şimdi atıyorum 3 tl de iken 5.40 mı hedef verdi..
    2.50 ye düşsün ykbnk hedefi 5 e çekerler onlarda..

Ağırlık artırdan nötr e döner..
    Eee yani..

3.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    O hedeflemeler tamamen saçmalık..
    Kime ne amaçla veriliyor kim okuyor da işlem yapıyor yada yararlanıyor bilinmez..
    Bir ton boş istihdam..Gizli işsizler..
    Havalarından falan da geçilmez haa..
    Büyük bankaların yatırım merkezlerine bi git..
    Allahım nereye geldim dersin konulu mu dönüyor burada dersin..

Şimdi atıyorum 3 tl de iken 5.40 mı hedef verdi..
    2.50 ye düşsün ykbnk hedefi 5 e çekerler onlarda..

Ağırlık artırdan nötr e döner..
    Eee yani..
    aynen katilıyorum aracı kuruma bile soruyorum adamlar yükselecek diyor 4 tl 5 tlden bahsediyor anlamadım adamlar resmen mal pazarlıyorlar düşüşlerde zamanında aracı kuruma sordugumda neden düşüyor diye global piyasa yabancı satıyor diye bizleri geciştiyorlardı bu aracı kurumlarada güvenim kalmadı artık buralardan pozisyon almam beklerim zamanında düşmüş oldugu yere gelirse alırım burdan alıpta piskolojimi aylarca bozmam sesli düşüncemdir yatırım içerekli deyildir

4. hani nerde 4 lere 5 lere cıkacaktı 2.85 lerde jp morgunmu orada 2 kez düşün ytd

üç aylık takas

Taşınan Açıklar (Gerçekleşenler geçerli)

Sayfa 679/817 İlkİlk ... 179579629669677678679680681689729779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •