Sayfa 687/817 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737787 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 5,489 - 5,496 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. Tekniği çok bozdu. Yüklü pozum var, tepki verecek mi diye bakıyorum veremezse vedalasabilirim haftalık kapanışı ve olacak manzarayı izleyeceğim.

Ancak bu düşüşe temel bir sebep de göremedim açıkçası o anlamda belki bir süre daha ısrar edebilirim.
     Alıntı Originally Posted by lacan Yazıyı Oku
    20 günlük EMA 50 günlük EMA yı aşşağı kesmiş , fiyat ise her ikisinin altında , hiç hoş bir görüntü değil

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 24 Kasım tarihli paylaşımımı öne alalım. Tekrar tekniğe bakalım, geldiğimiz günde ne olmuş, benzerlik ne durumda.
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Yorumsuz.

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Tekniği çok bozdu. Yüklü pozum var, tepki verecek mi diye bakıyorum veremezse vedalasabilirim haftalık kapanışı ve olacak manzarayı izleyeceğim.

Ancak bu düşüşe temel bir sebep de göremedim açıkçası o anlamda belki bir süre daha ısrar edebilirim.

satmak mantıklı olur mu? hisse zirveden yaklaşık % 20 düşmüş, öngörüm bir % 10 daha düşmesi şeklinde. ama garantisi yok tabi ki. ilk çeyrekten sonra işlerinde düzeleceği beklentisi ile cazip olabilir. bu arada elimde yok. lakin bankaları ucuz buluyorum.

4. Bir bakalım. Beklediğim hareket kalıbı hedefi çok daha yukarılarda ve nefes vermesini beklemiyordum, ancak düşüşler ısrarlı ve hacimli. Bugun bollinger alta değdi günlük, bakalım tepki verebilecek mi?

Yüklü pozum var maliyetim de uygun kenar kağıtlara ek yapsam her gün %9 10 veren kağıtlarım var kafam karıştı açıkçası.

Yine de tutarım gibi düşünüyorum.
     Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    satmak mantıklı olur mu? hisse zirveden yaklaşık % 20 düşmüş, öngörüm bir % 10 daha düşmesi şeklinde. ama garantisi yok tabi ki. ilk çeyrekten sonra işlerinde düzeleceği beklentisi ile cazip olabilir. bu arada elimde yok. lakin bankaları ucuz buluyorum.

5. 2009, çift dip, HACME DİKKAT hacimli kopuş, düzeltme, uçuş

2020, çoklu dip, HACME DİKKAT hacimli kopuş, düzeltme, sonra ne olur sizce?

6. 2018 nisan mayısında bu tahtaya bulaştığımda 2.50 2.60 larda idi..Oralardan da bedelliye girdi idi..
    3 sene geçmiş dön dolaş aynı yerde..
    O zaman para kazandırmaz bankalar anca al-sat becerebilirsen para yaparsın dediğimde bizi tefe koydular idi..

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    2018 nisan mayısında bu tahtaya bulaştığımda 2.50 2.60 larda idi..Oralardan da bedelliye girdi idi..
    3 sene geçmiş dön dolaş aynı yerde..
    O zaman para kazandırmaz bankalar anca al-sat becerebilirsen para yaparsın dediğimde bizi tefe koydular idi..
    bankaları uzun vade alanı ne gördüm, ne de tavsiye edeni gördüm. nasıl olsun ki, enflasyonun % 15-20 olduğu yerde özsermaye karlılığı % 10-12 olan bankalar uzun vadede nasıl kazandırsın. ama ışarıdan gelecek yabancı ikna edilebilirse gelecekleri yer bankalardır. ama orası nasıl olur, soru işareti. bir örnek: geçen sene halkbankın % 40 ı yabancının. bir bedelli açıklıyorsun, sermaye artırımından sonra payları % 11 oluyor. adamların paraları pul oldu. buna ragmen bankalar % 10 daha ucuzladığında bu kez yabancının gelebileceğini düşünüyorum.

8. 250 milyon kar eden 230 şubeli Albaraka ile 833 şubesi olan 6 Milyar kar eden yapı kredi aynı fiyata.
    koç ları tebrik etmek lazım

Sayfa 687/817 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •