Sayfa 694/817 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744794 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 5,545 - 5,552 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. Tek kademede bazen 4 5 katı yazılı oluyor bankalar çok derin öyle böyle değil.

Ky de çok mal yoktu ama son yıkılma aşamasında gömlekçi çömlekçi herkes mallandı diyebiliriz, bakalım neler olacak bence 2 3 yıl sabreden yabancıyı çok fena tufaya getirir
     Alıntı Originally Posted by roark Yazıyı Oku
    Ciddi ciddi bu kadar lotunuz varsa negatif ayrışmanın sebebidir bence...Sizin gibi yatırımcı sayısı fazla ise başka bir neden aramaya gerek yok...Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Unıt kredit ile anlaşmada yanlıs hatırlamıyorsam 2021 e kdr satıs yapamazsn diyorlardı. Belkıde onların tahtadan satısıdır bu baskı. Bunu en iyi kentuf bilir ama oda ayrıldı . yanlıs hatırlamıyorsam böyle bir madde vardı. 1.53 felanda taban fiyat vs gibi şeylerde vardı tahtadan satış için.

3. Konuya dah hakım kişiler yazarsa bizde farkında oluruz 2 sene oldu satışın ardından

4.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Konuya dah hakım kişiler yazarsa bizde farkında oluruz 2 sene oldu satışın ardından
    Uni Credit; 1 sene önce 2,80'den satmıştı hisselerini diye biliyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by Salih Karakaya Yazıyı Oku
    Uni Credit; 1 sene önce 2,80'den satmıştı hisselerini diye biliyorum.
    Bir kısmıda tahtadan satılacaktı buna şerh koydular 2021 e kdr diye hatırlıyorm. 1.5 sene önceye gidip syfaları taramak lazım.

6. Baskı olunca birkaç kişide meraklanınca aklıma bu geldi belki bundan dolayıdır dıye düşündüm. Belkıde hiç önemi yoktur bilemiyorum. Kentufun yoklugu hissediliyor okdr

7.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Baskı olunca birkaç kişide meraklanınca aklıma bu geldi belki bundan dolayıdır dıye düşündüm. Belkıde hiç önemi yoktur bilemiyorum. Kentufun yoklugu hissediliyor okdr
    https://www.yapikrediinvestorrelatio...pisi/266/828/0

Yatırım Tavsiyesi Değildir...

8. 10 Yılın ardından ilk defa hisse aldım.

1987'de borsayla tanıştığımdan beri bankaların bu kadar ucuza işlem gördüğünü hiç hatırlamıyorum. Fiyatlar dolar bazında dipte. Bence bedavaya satılıyorlar. Uzun vadede bu fiyatlarda kalmaları imkansız. Bu yüzden banka hissesi seçtim.

Aslında Akbank veya Garanti alacaktım ama sonra Koç'un en ucuz kalmış hissesi olduğu için ve Koç'un iş hacminin de önümüzdeki senelerde ciddi oranda artacağını ve holding bankası olarak YKB'nin bundbüyük pay alacağını düşünerek Yapı Kredi almaya karar verdim.

Temettü düşülünce ortalamam 2.20. Bu fiyatlarda kaldığı sürece ayda 3-5 ekleyeceğim.

Kısa vadede 2.80-3.00 gibi olursa satarım. Uzun vadede alım fırsatı vermeye devam eder ve bu fiyatlardan yaz sonuna kadar alabilirsem o zaman kenara atıp, unutmayı planlıyorum...

Herkese bol kazançlar...

Sayfa 694/817 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744794 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •