Special Days Image
Sayfa 731/817 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 5,841 - 5,848 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. böyle rezil bir manuplasyon olamaz.80 milyon lot dönüyo .gun sonunda piyasa ne yaptıysa tersini yapıyo.tam rezilsiniz...y.t.d.

2. Yapsın ağam yapsın.. 2 - 2.10 aralığına gelirse uzun vadeli biraz alırım cecuğe.. üniversite yaşına gelince satmak için.. Hani aşşa verseler.. Kelepirden stoklarız yahuu.. 😁 😁 😁

3. Maskara Bankası'nın son kararından sonra başladığımız yere döndük...

Başkan kısaca diyor ki: "Bizim dediklerimizi ciddiye almayın, zaten biz de kendi dediğimizi ciddiye almıyoruz. PePeKe raporlarını da adet yerini bulsun diye yayınladık. Bizden önce hep yayınlanmış, ayıp olmasın dedik. Herkes başının çaresine baksın..."
    Dil aslandır, yatar eşikte...

Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Maskara Bankası'nın son kararından sonra başladığımız yere döndük...

Başkan kısaca diyor ki: "Bizim dediklerimizi ciddiye almayın, zaten biz de kendi dediğimizi ciddiye almıyoruz. PePeKe raporlarını da adet yerini bulsun diye yayınladık. Bizden önce hep yayınlanmış, ayıp olmasın dedik. Herkes başının çaresine baksın..."
    Cheuto dostum indirim dalgası gelmezse bir şey olmaz da gelirse acılı dürüm gibi bağırttırır.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

5.  Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    Cheuto dostum indirim dalgası gelmezse bir şey olmaz da gelirse acılı dürüm gibi bağırttırır.
    Zaten asıl orada hata yaptılar. 1 puan değil, 5 puan indirecektiler hazır indiriyorken. Kimsenin gıkı çıkmazdı. Fırsat heba oldu...

Şimdi aynı şemsiyeyi 3-5 defa daha açmaya çalışacaklar, ki hepimiz açılmayacağını biliyoruz. Kısaca, yok yere eziyet, zulüm, keder...

İnsan şu ülkede yaşayıp da Müslüm Abi'yi nasıl sevmez? Biri gelsin, açıklasın bunu bana...

Zaten asıl orada hata yaptılar. 1 puan değil, 5 puan indirecektiler hazır indiriyorken. Kimsenin gıkı çıkmazdı. Fırsat heba oldu...

Şimdi aynı şemsiyeyi 3-5 defa daha açmaya çalışacaklar, ki hepimiz açılmayacağını biliyoruz. Kısaca, yok yere eziyet, zulüm, keder...

İnsan şu ülkede yaşayıp da Müslüm Abi'yi nasıl sevmez? Biri gelsin, açıklasın bunu bana...
    Doğru yalama yapınca tutmuyor...

7. Benim bu ay sonunda satmam gerekiyordu ama ilk plana geri döndüm. Bu fiyatlarda kalmaya devam ettiği sürece eklemeye devam edeceğim...

Benim bu ay sonunda satmam gerekiyordu ama ilk plana geri döndüm. Bu fiyatlarda kalmaya devam ettiği sürece eklemeye devam edeceğim...
    Dostum ben şu an izlemedeyim ama belli bir aralığım var gelirse affetmem.
    Kaatta olanlara da destek atarız.

Sayfa 731/817 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •