Sayfa 733/817 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 5,857 - 5,864 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    50 günlük ortalaması 2.42. Düşerse ancak oraya düşer. BofA'nın tavsiye güncellemesi de destek oluyor. Zaten BofA felan bir şey demese de bu karlılıkla bu fiyatlar anlamsız...
    Chetuo dostum önemli yeri zaten sen yazdın.
    Trend burada değişebilir mi, bilemedim...
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

2.  Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    Şu borsanın hali böyle olmasa kağıtta öyle potansiyel var ki...
    Dostum, bu bakış açısına göre değişir. Uzun vadeli olarak borsanın durumu mükemmel ötesi...

1987'de Ereğli Demir Çelik'de F/K oranı 0.60 idi. 235'lik, 470'lik hisseler vardı, onlarda böyle garip fiyatlar olurdu. Şimdi o fiyatlar hayal. Bazılarına göre o zaman da ülke batıyordu, şimdi de batıyor ve bu ülke daha bir kaç yüzyıl batar ama bir şey olmaz. Gün gelecek bu fiyatlar da hayal olacak...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Dostum, bu bakış açısına göre değişir. Uzun vadeli olarak borsanın durumu mükemmel ötesi...

1987'de Ereğli Demir Çelik'de F/K oranı 0.60 idi. 235'lik, 470'lik hisseler vardı, onlarda böyle garip fiyatlar olurdu. Şimdi o fiyatlar hayal. Bazılarına göre o zaman da ülke batıyordu, şimdi de batıyor ve bu ülke daha bir kaç yüzyıl batar ama bir şey olmaz. Gün gelecek bu fiyatlar da hayal olacak...
    Rast gele dostum.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

4.  Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    Chetuo dostum önemli yeri zaten sen yazdın.
    Trend burada değişebilir mi, bilemedim...
    Değişmesin. Ben A planına döndüm zaten. Ay ay alırım...

Taşınan Açıklar

6. 3. çeyrek banka aktif ve kar sıralaması ilginç olacak. Aktif büyüklüğü olarak Yapı Kredi Garanti'yi yakalamak üzere. Aktif karlılığında daha geride ama Koç Grubu'nun ihracat performansı göz önüne alınırsa onun da yakında düzelmesi olası görünüyor. İki bankanın piyasa değerleri açısından YKB yarı fiyatına. Karlılığı artınca bu fark da bir şekilde kapanacak büyük ihtimal...

Benim açımdan tek büyük sorun elimde çok az var. Herhalde buradaki herkesten azdır. Bir daire satıp ki 6-12 ay arası bir süreçte özel bir durumdan dolayı zor, parayı YKB'ye gömene kadar burada kalsa diye dua ediyorum şahsen...

Kısmet artık. Bu fiyatlarda kaldığı sürece 3-5 ekleyeceğim. 2022 Baharında satıp, yaz boyunca güneşli bir sahilde istediğim kadar duble çikolatalı Magnum yiyeceğimi hayal ediyorum...

Not: DTD -Dondurma tavsiyesi değildir. Herkes kendi dondurma seçimini yapsın...

7.  Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    3. çeyrek banka aktif ve kar sıralaması ilginç olacak. Aktif büyüklüğü olarak Yapı Kredi Garanti'yi yakalamak üzere. Aktif karlılığında daha geride ama Koç Grubu'nun ihracat performansı göz önüne alınırsa onun da yakında düzelmesi olası görünüyor. İki bankanın piyasa değerleri açısından YKB yarı fiyatına. Karlılığı artınca bu fark da bir şekilde kapanacak büyük ihtimal...

Benim açımdan tek büyük sorun elimde çok az var. Herhalde buradaki herkesten azdır. Bir daire satıp ki 6-12 ay arası bir süreçte özel bir durumdan dolayı zor, parayı YKB'ye gömene kadar burada kalsa diye dua ediyorum şahsen...

Kısmet artık. Bu fiyatlarda kaldığı sürece 3-5 ekleyeceğim. 2022 Baharında satıp, yaz boyunca güneşli bir sahilde istediğim kadar duble çikolatalı Magnum yiyeceğimi hayal ediyorum...

Not: DTD -Dondurma tavsiyesi değildir. Herkes kendi dondurma seçimini yapsın...
    Önümüzdeki ay merkez 100 baz puan daha arttırır. Üstüne bir de fed arttırırsa işte o zaman sen gör şenlik nasıl oluyor
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku

15 yıl öncede vakbn fiyatı 3 liralardaydı şimdi de . Burada adamlar düşüşten de kazanıyor. Sanayi hisseleri ile banka hisselerini birbirlerine karıştırmayın. Faize yatırılsa para 2 ye katlardı rahat. Hem de sıfır risk

Sayfa 733/817 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •