Sayfa 738/817 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 5,897 - 5,904 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. Günaydin arkadaşlar
    Dolara odun lazım dediler
    Ve yeni haber yetişmiş

"Son dakika: Türkiye'den Osman Kavala çağrısına sert tepkiler! 10 ülkenin büyükelçileri Dışişleri'ne çağrıldı

Son dakika haberine göre, 10 ülkenin büyükelçiliği, Osman Kavala'nın tutukluluk durumuna ilişkin ortak açıklama yayımladı. Yayımlanan açıklama sonrası ABD, Almanya ve Fransa dahil 10 ülkenin Ankara'daki büyükelçileri, Dışişleri Bakanlığı’na çağrıldı."

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Piyasada dolaşan son söylentilere göre banka hisseleri çok ucuzmuş...

Bir hisseyi çok ucuz diye almak doğru değil çünkü ucuz bir hisse çok uzun süre ucuz kalabilir. Önemli olan ucuz hisseyi doğru zamanda almak. Bu da bazen şans, bazen sabır, bazen de cesaret gerektirir...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

3. Çok kritik yerde kapattı. Önceden dikkat çekmiştim 2.46 alti ustu farklı dünya. He düşse satacak misin derseniz, cinnnahhh hahahahaha

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Çok kritik yerde kapattı. Önceden dikkat çekmiştim 2.46 alti ustu farklı dünya. He düşse satacak misin derseniz, cinnnahhh hahahahaha
    Fiyattan çok hacme bakıyorum. 300M üstünde hareket hızlanacak gibi düşünüyorum...

DTD

5. Allam yarabbim, ne kadar güzel bir ülkede yaşıyoruz. Sürprizlerle dolu. İnsan bir an bile olsun sıkılmıyor...

6.  Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Allam yarabbim, ne kadar güzel bir ülkede yaşıyoruz. Sürprizlerle dolu. İnsan bir an bile olsun sıkılmıyor...
    Tabi ki... Bu ülkede uçan fil görsem inanırım artık.

7.  Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Fiyattan çok hacme bakıyorum. 300M üstünde hareket hızlanacak gibi düşünüyorum...

DTD
    Dünkü hacim 544M idi, bugün de şu ana kadar 350M. Kapanışta herhalde 400M civarı olur. Bundan sonra hızlanır büyük ihtimalle...

Faiz arttırımı ile ilgili ülkede yazmayan kalmadı ama ben de ufak bir katkı yapmak istiyorum naçizane:

Acaba diyorum TeCe Merkes Bankesi kura müdahale edecek de bunu 10 Liraya yakın mı yapmak istiyor acaba? Akla yatan ihtimallerin hiçbiri böylesine bir indirimi açıklamıyor; belki bir ihtimal böyle bir olay olabilir...

Son 16 dakikadır bu konuya kafa yoruyorum, aklıma yatan tek ihtimal bu...

DTD

Sayfa 738/817 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •