Sayfa 747/817 İlkİlk ... 247647697737745746747748749757797 ... SonSon
Arama sonucu : 6530 madde; 5,969 - 5,976 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. Bugün bir iki kere kendime "Salla gitsin. Kazanacağın para dişinin kovuğuna yetmez." dedim...

Sonra vazgeçtim. Maksat para kazanmak değil, haklı çıkmak...

Olur da düşerse 2.40-2.60 gibi eklerim...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

2. Sirketlerin Stok maliyetleri ciddi oranda artti arti aynu stogu elde tutmak icin yuzde 40 nakit koymasi gerek arti nakit akislarinda vade uzadi ..bu anlamda kredi ihtiyaclari da artti ya sirketler sermaye koyacak yada bankalar sernaye arttirarak finanse edecekler
    Genelde sirketler nakiti elde tutar kredi alirlar ama malum durum ortada enflasyonist sarmal cok tehlikeli herkes icin kur stabil kalmali

3. Güzel bir hafta olacak gibi. Garantı ile eküri olduk, o çıktıkça biz de çıkacağız...

3.40 üstünü görebilecek miyiz bakalım?

4. Garanti yarın 2021 zirvesinin üstüne çıkacak gibi görünüyor. Sonraki zirvesi 12.80 gibi. Bence YKBNK da onunla paralel hareket edecek...

5. Kağıdın hareketi net, kilciksiz yabancı alıyor izlenimi oluşturuyor. Hareketini akşam yapıyor. Her kademeye basarak gidiyor.

Cok umut pompalamak, buralarda kimseye maliyet yaptırıp sonra beddua almak istemiyorum. Ben çok uzun zamandır maldayim, maliyetim de iyi, izleyince kendi kendime seviniyorum hepsi bu aman kimse etki altında kalmasın.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bence XU030'un tamamı çok ucuz F/K oranlarına göre. Onların arasında da bankalar daha ucuz. Endeks (XU100) 2000'e giderken bankalar itici güç olacak. Sanayi şirketleri çok güzel karlar yapıyor ve tüm bu paralar sonuçta kasada/bankalarda. Ve kasa her zaman kazanır...

Basit bir düşünce şekli ile sanayi şirketi yatırım yapmak zorunda daha fazla üretmek için. Bankada böyle bir zorunluluk yok. Tam tersine kasadaki parayı kara çevirmek için ayrıca bir fırsatları oluyor...

Bankalar son on yılda borsanın şamar oğlanı olmuşlar. Ben YKBNK alana kadar takip etmiyordum açıkçası. Önümüzdeki dönemde borsadaki eski itibarlarını geri kazanacaklar diye düşünüyorum...

7. pay alım haberi var nasıl bir etkisi olur bilgisi olan var mı

SM-A325F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Uzun vadede çok iyi bir durum bence ama kısa vadede nasıl etki edecek ben de karanlıktayım. Koç doğal olarak çok ucuz bir fiyattan alıyor. Zaten o payı başkasının alması imkansız...

Borsada iyi tepki verdi. Yönetim konusunda belirsizliğin kalkması olumlu algılandı sanırım...

Sayfa 747/817 İlkİlk ... 247647697737745746747748749757797 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •