Sayfa 78/817 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon
Arama sonucu : 6536 madde; 617 - 624 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. Spek efendi DOLARA ve JEOPOLİTİK risklere karşı işimeye devam ediyor. EKONOMİK riskleri hiç katmıyorum bile. Talimatla mı hisseyi yukarı taşımakta ısrar ediyorsunuz yoksa başınızda beceriksiz bir yönetim mi var bilmiyorum ama Bu seviyelerde yediğiniz hurmalar 4 TL altında alayınızı tırmalar merak etmeyin.

2. Analistlerin görüşü ilk üç aylık performansın iyi olduğu şeklinde.... Ytd

3. Bu banka özelinde Npl yani batık kredilerde ciddi kontrol ve gerileme ilk üç aylık bilançosunda kendini daha net gösterecektir... Tahminim o ki ; geçen senenin ilk üç aylık net karının da üzerinde bir bilanço açıklayabilir...bu durumu daha iyi analiz eden yabancılar..ki dünkü para girişi ve yabancı payındaki artış bunun göstergesidir diye düşünüyorum...pd/dd 0.62 olan bir banka hissesinin, tercih edilmesi için yeterlidir bence...ytd..

4. 1.çeyrek tahmini kar 1.065 mio TL ... Kaynak ; Garanti Yatırım Raporu... Son çeyreğe göre değişim %21...ytd...

YKBNK: 4,28 TL %-0,93. YKBNK normalde 5.00TL civarlarında alınıp satılması gereken bir hisse ama gel gör ki sapır sapır dökülüyor...Bir malın iyisini alırsan tek alırsın,kötüsünü ise çok kezler. YKBNK iyi bir hisse ama performansı çok kötü.SPEKÜLATÖR tayfası AKBNK ,GARAN çiftini trade edeceklerine YKBNK, VAKBN Trade etseler ,YKBNK şimdilerde 8 ,00 TL olmuştu....Baca eğri de olsa duman doğru çıkar...

Alıntı Originally Posted by colkutupayısı Yazıyı Oku
    O Tarihi söz Ulu önder ATATÜRK'e ait. Onun ilke ve inkılaplarına sahip çıkan nesiller o dediğiniz emrin gereğini yerine getirdi ve düşmanı geldikleri gibi gönderdiler. Ona hakaret edenleri Hastanede ziyaret edenler mi bu dediklerinizi yapabilecek.
    Eğer bir gün benim sözlerim bilime ters düşerse, bilimi seçin.ATATÜRK
    Şİmdi gelelim işlere güçlere , yatırımın gerçek üretime dayanmadığı ,herkesin rant kovaladığı toplumda faiz ve enflasyon yükselir,kalıcı büyüme ve kalkınma sağlanmaz diyor ekonomi kitapları.Her işin bir sonu vardır.

7. Yatırımcı hafta sonu risklerini göze almaz. Hafta sonuna genelde nakitte girer ve kafasını meşgul etmez rahat rahat uyur. Bakalım bizim spek her zamanki gibi artistlik hareketler çekecek mi?

8. Mehterciler yine işbaşında Ver Mehteri Ver Coşkuyuuuuu

Sayfa 78/817 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •